عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
هرگونه تجاوز به این آب و خاک پاسخ محکم درپی خواهد داشت
شیخ خلیل افرا با تأکید بر توان بالای دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: غیورمردان ارتش و سپاه در برابر هرگونه تجاوز هوشیارند و هرگز اجازه هیچ تجاوزی به این آب و خاک را نخواهند داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت باتوجه به تجاوز پهباد جاسوسی آمریکا به حریم هوایی کشورمان گفت: شکار غول ۲۰۰ میلیون دلاری آمریکا در لحظه ورود و تجاوز به خاک کشور عزیزمان نشان داد که دلیرمردان کشور جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حریم کشور با هیچ دولتی تعارف ندارند و از نظر فنی و تجهیزاتی در بهترین حالت آمادگی هستند و امیدوارم دشمنان به فکر امتحان قدرت نظامی ما نباشند.
شیخ خلیل افرا هرگونه اشتباه محاسباتی دشمن در تشبیه حوادث پیش از حمله آمریکا به عراق با وضعیت ماجراجوئی اخیر شیطان بزرگ در منطقه را کاملاً اشتباه و خطای آشکار دانست و اظهار کرد: ایران بحمدالله از حیث توانمندی‌ها و ظرفیت‌های نظامی و استراتژیکی بسیار پیشرفته‌تر از عراق است و از طرفی ائتلاف‌های محکمی که ایران در سراسر جهان ایجاد کرده در اذهان نمی‌گنجد و می‌تواند منافع دشمن را در سراسر جهان مورد حمله قرار دهد.
رئیس هیئت افتا و شورای پاسخگویی به مسائل شرعی استان بوشهر با تأکید بر توان بالای دفاعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: غیورمردان ارتش و سپاه در برابر هرگونه تجاوز هوشیارند و هرگز اجازه هیچ تجاوزی به این آب و خاک را نخواهند داد.
وی در پایان ضمن تجلیل از مواضع حکیمانه و شجاعانه رهبری در مقابل با آمریکا، گفت: سخنان مقام معظم رهبری‌”حفظه الله” فصل الخطاب است و هر نکته‌ای از این سخنان ایشان حاوی پیام‌های مهمی است و ان‌شاءالله در پرتو پیروی از منویات امام خامنه‌ای و وحدت و همدلی، مشکلات را به خوبی پشت سر خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست