ماموستا اسامه مرادی:
هر کسی به خاک ایران چپ نگاه کند دیگر قادر به دیدن نخواهد بود.
امام جماعت مسجد محمد المصطفی(ص) شهر کرمانشاه: سرنگون شدن پهباد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران  پیامی بود برای ابرقدرت‌های دنیا که هر کسی به خاک ایران چپ نگاه کند دیگر قادر به دیدن نخواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه،در پی  تجاوز پهپاد جاسوسی آمریکا به حریم هوایی جمهوری اسلامی ایران که در سحرگاه روز (۳۰ خرداد) با آتش سامانه پدافندی «سوم خرداد» نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سرنگون شد،ماموستا ملا اسامه مرادی امام جماعت مسجد محمد المصطفی(ص) شهر کرمانشاه در گفتگویی اظهار داشت:بنده به عنوان یک روحانی اهل سنت به نوبه خود کمال تشکر و قدردانی را از سربازان جان بر کف ایران اسلامی علی الخصوص نیروی مقتدر سپاه پاسداران که همیشه در عرصه صحنه های مختلف حضور داشته و مانع از تجاوز بیگانگان به خاک پاک ایران شده است را دارم.

ماموستا مرادی گفت:همه ما شاهد بودیم که چطور نیروی سپاه پاسداران هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین گلوبال هاوک شیطان بزرگ آمریکا را که پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی تاریخ بود منهدم ساخت.

امام جماعت مسجد محمد المصطفی(ص)شهر کرمانشاه تاکید کرد:سرنگون شدن پهباد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران  پیامی بود برای ابرقدرت‌های دنیا که هر کسی به خاک ایران چپ نگاه کند دیگر قادر به دیدن نخواهد بود.

وی در ادامه افزود:ما ملت ایران به ترامپ غاصب اعلام می داریم که ایران امروزی همان ایرانی است که هشت سال، تمام غرب ومزدوران آنان در منطقه بسیج شدند که به خاک ایران تجاوز کنند اما ما با خون شهدا اجازه ندادیم که حتی یک وجب از خاک ما را به تاراج ببرند.

ماموستا مرادی در پایان گفت:ما ملت ایران عظیم با ۸۵ میلیون نفر جمعیت یک صدا پشت مقام معظم رهبری فریاد می زنیم که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست