امام جمعه اهل سنت مسجد جامع محمد مصطفی(ص) بخش پره سر:
هفته بسیج فرصتی است تا از زحمات بی وقفه نیروهای مخلص و بی ادعای بسیجی تشکر و قدردانی شود.
حجت الاسلام مولانا قویدل نیا در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع محمد مصطفی (ص) روستای ارده بخش پره سر از توابع شهرستان رضوانشهر با اشاره به آغاز هفته بسیج، این هفته را به همه بسیجیان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ازگیلان حجت الاسلام مولوی قویدل نیا در خطبه های نماز جمعه در مسجد جامع محمد مصطفی (ص) روستای ارده بخش پره سر از توابع شهرستان رضوانشهر با حمد و ستایش خداوند متعال و دعوت به تقوای الهی سخنان خود را آغاز کرد و با اشاره به آغاز هفته بسیج، این هفته را به همه بسیجیان تبریک گفت.

وی با بیان اینکه بسیاری از موفقیت های امروز کشور در سایه تلاش های بی وقفه نیروهای مخلص و بی ادعای بسیج به دست آمده است، اظهار داشت: بسیجیان کشورمان دارای توانمندی های غیر قابل انکاری هستند و خدماتی که این عزیزان درعرصه های مختلف عاشقانه به مردم سرزمین شان ارایه می دهند، بسیار ارزشمند است و این هفته فرصتی است تا از جانفشانی ها و زحمات بی وقفه این نیروهای همیشه حاضر در صحنه های انقلاب تشکر و قدردانی شود.

امام جمعه اهل سنت مسجد جامع محمد مصطفی(ص) پره سر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آیات و روایات دینی پیرامون ویژگی های خاص رسول اکرم(ص)، گفت: خداوند متعال در آیه ۲۸ سوره فتح می فرماید: اوست که پیامبرش را با کتاب هدایت و دین حق فرستاده تا حقانیت برتر آن دین را بر همه ادیان پیروز گرداند و خدا بر این شهادت کافی است.

وی اضافه کرد: در قرآن کریم موارد بسیاری از فضایل رسول خدا (ص ) مطرح شده است از جمله اینکه در این کتاب الهی دین پیامبر را برترین دین الهی ذکر می کند و می فرماید که آورنده چنین دینی خود ارزشی بی نظیر دارد.

حجت الاسلام مولانا قویدل نیا در ادامه سخنان خود دین اسلام را نجات بخش همگان عنوان با بیان اینکه طبق فرموده قرآن پیامبر اکرم(ص) بهترین اسوه برای جهانیان است، خاطر نشان کرد: در سوره انبیا آیه ۱۰۷ می خوانیم «وَمَا أَرْسَلْنَاکَ إِلَّا رَحْمَهً لِلْعَالَمِینَ»؛ پیامبر  مایه رحمت برای جهانیان و تمام انسان ها است.

فهرست