شناسه خبر: 133381

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=133381

مدرس علوم دینی:
هفته بسیج فرصتی برای زنده نگه داشتن ارزش هاست
آخوند کرامتی فر گفت: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند کرامتی فر ضمن تبریک هفته بسیج با اشاره به آیه ۲۴ و ۲۵ سوره ابراهیم “أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً کَلِمَهً طَیِّبَهً کَشَجَرهٍ طَیِّبَهٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَفَرْعُهَا فِی السَّمَآءِ* تُؤْتِی أُکُلَهَا کُلَّ حِینٍ بِإِذْنِ رَبِّهَا وَیَضْرِبُ اللَّهُ الأَمْثَالَ لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ یَتَذَکَّرُونَ” گفت: هفته بسیج در حقیقت فرصتی برای ارائه حرکت عظیمی است که به وسیله امام راحل پایه گذاری شد و این حرکت در این کشور اسلامی و دینی برای دیگر ملت ها هم الگو و سرمشق شد.
وی با بیان اینکه، بسیج جمع فداکاری از مردم اند برای مردم، افزود: بسیج سیاسی است، اما سیاست زده نیست و بسیجی مجاهد است، اما بی انضباط و افراطی نیست.
آخوند کرامتی فر با اشاره به اینکه، بسیجی عمیقاً متدین و متعبد است، تصریح کرد: بسیجی متخلق به اخلاق اسلامی است اما ریاکار نیست و بسیجی درکار آباد کردن دنیاست، اما خود اهل دنیا نیست.
این کارشناس علوم دینی با ذکر این مطلب که، بسیج پاره تن مردم است، خاطر نشان کرد: بسیج مجموعه ای است که در آن فداکارترین و آماده به کار ترین جوانان کشور در راه اهداف عالی این ملت و برای به کمال رساندن و به خوشبختی نائل کردن این کشور جمع شده اند.
آخوند کرامتی فر گفت: هفته بسیج فرصتی است برای زنده نگه داشتن ارزش ها، روحیه و معرفی بسیجی بین آحاد ملت به ویژه نسل جوان است.

فهرست