شيخ حسین بازماندگان:
هفته بسیج مظهر پرچم‌دار و یادگار بزرگ دفاع مقدس است
امام جمعه اهل سنت شهر بندرپل گفت:بسیج توانسته است در طول تاریخ نقش بزرگترین مدرسه عشق و دلدادگی را ایفا کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان ؛ شیخ حسین بازماندگان امام جمعه اهل سنت بندر پل در رابطه با فرا رسیدن هفته مبارکه بسیج گفت:فرارسیدن هفته بسیج را به محضر پرچم‌دار و یادگار بزرگ دفاع مقدس مقام معظم رهبر حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی، خانواده‌های بزرگ جانبازان و ایثارگران و بسیجیان عزیز در ادارات و نهادهای مختلف و مردم شریف استان هرمزگان تبریک و تهنیت عرض می نمایمو توفیق روز افزون بسیجیان سرافراز را از خداوند منان مسئلت دارم.

بسیجی همان دلاورمردان، شجاعان و سرداران جان بر کف میهن هستند که همیشه در مسیر پر مخاطره دفاع از آرمان‌های الهی و اسلامی جانفشانی های عظیمی انجام دادند
تا بدانجا که در رسیدن به رضایت الهی عاشقانه سنگر به سنگر و دیار به دیار و ولایت به ولایت در پی نوشیدن شربت شهادت رفتند تا در وادی قرب الهی جای گرفتند.

تفکر بسیجی درطول تاریخ بسیار ارزنده و راهگشا بوده و هست این تفکر عمیق و راهگشای بسیج بود که توانست محاسبات و معادلات دشمنان را برهم بزند.

شاگردان حضرت امام روح الله با رمز اطاعت پذیری و فرهنگ بسیجی بودن که با قوای ایمان و ولایت پذیری همراه بود توانستند در مقابل تمام دنیای زور و استکبار ایستادگی کنند.

این قدرت بسیج برگرفته از ایمان صادق آنها نسبت به خداوند لایزال استو امروز جامعه بداند که بسیج مستضعفین مصداق بارزی از وحدت برادری و تعاون و همکاری و یاری رسانی به مظلومین و مستضعفین جهان است.

امروز بیشتر از دیروز در این سازمان مبارک بسیج مستضعفین زن و مرد در کنار یکدیگر در تلاش هستند تا همگی با پیروی از یک آرمان برای بیرون رفت از مشکلات دست به دست هم داده تلاش کنند تا عرصه های گوناگون را در نوردند بسیج یک رکن جدانشدنی و اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به برکت وجود بسیج است که بدخواهان جرات نمی کنند چشم طمع به ایران اسلامی داشته باشند و تا بسیج هست نظام اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

با قاطعیت می گویم که بسیج امروز تنها یک اسم و صرفاً جایگاه سازماندهی شده نیست بلکه بسیج درخت تنومندی است که در عمل به فرمایشات امام راحل و پیروی از منویات مقام معظم رهبری همچنان استوار به مسیر خود ادامه می دهد و روز به روز قدرتمند تر می شود.

اگر در دوران دفاع مقدس بسیج سازماندهی دفاعی در مقابله با دشمنان داشت اکنون و امروز یک محور عملیاتی برای تحقق بخشیدن به مقوله پیشرفت و رفع مشکلات جامعه در همه عرصه ها حاضر است.

که مصداق عینی آن را در عرصه سلامت در تمام کشور شاهد بوده و شاهد هستیم
وظیفه دارم یاد کنم از بزرگمرد و و پرچمدار جبهه مقاومت و بزرگ بسیجیان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که همواره یاد و خاطره ایشان قوت قلب بزرگی برای
ملت عزیزمان و بسیجیان سرافرازمان است امید است که انشاالله بسیجیان از این بزرگواران الگو برداری نموده و مطیع امر ولی امر مسلمین بیش از پیش باشند.

شیخ حسین بازماندگان امام جمعه اهل سنت بندر پل

فهرست