شناسه خبر: 11784

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=11784

با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران برگزار شد؛
همایش وحدت اهل تشیع و تسنن در پرتو مهر امام رضا (ع)
همایش وحدت اهل تشیع و تسنن در پرتو مهر امام رضا (ع) با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از علمای تسنن و تشیع در جامعه المصطفی العالمیه گرگان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان ، همایش وحدت اهل تشیع و تسنن در پرتو مهر امام رضا (ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبداله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین خیرخواه رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور، حجت الاسلام رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان و جمعی از علمای اهل تشیع و تسنن در دانشگاه جامعه المصطفی العالمیه گرگان برگزار شد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این همایش بیان داشت: امروز دشمنان با اصل اسلام مشکل دارند و تلاش می کنند با تفرقه افکنی به اسلام ضربه بزنند.
حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی افزود: بر ملا کردن تهدیدات دشمنان بویژه با قرآن کریم، تقویت مقاومت، بیان آثار شوم وابستگی به دشمن و تقویت پیوند امت با ولایت، مهمترین وظایف مسلمانان شیعه و سنی در مقابل دشمنان است.
گفتنی است، این همایش به مناسبت دهه کرامت در مرکز آموزشی جامعه المصطفی شهر گرگان و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست