شناسه خبر: 1298

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=1298

همبستگی ملی و نمایش وحدت این بار در میان گل و لای+تصویر
سیل، این بلای طبیعی که همیشه با تخریب و نابودی همراه بوده است، در کنار این خصیصه ی ذاتی خود صحنه متفاوتی از خاصیت نوع دوستی و همبستگی ایرانیان به نمایش گذاشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت این روز ها در گلستان و لرستان و خوزستان و خیلی از نقاط کشور عزیزمان ایران که به تازگی به گفته کارشناسان وارد دوره ی آب سالی شده شاهد صحنه های عجیبی هستیم.

فارغ از همه ی باید ها و نباید ها و مشکلات و کوتاهی های مرسوم و نادرستی که در تمام حوادث غیر مترقبه شاهد آن هستیم، این حوادث همیشه در ایران باعث ایجاد همبستگی ملی و وحدت در میان آحاد مردم، مسئولین ،خواص و عوام جامعه می شود.

در کمتر کشوری شاهد چنین اتفاقاتی در بدترین شرایط هستیم؛ اخیرا فوران آتش فشانی در آمریکا و اتفاقات و حاشیه های آن نشان داد که ایران کشوری یکپارچه و سرشار از وحدت ملی و همبستگی میان اقوام و مذاهب است که این نیز خاری بر چشم دشمنان ایران اسلامی است.

با بررسی اجمالی از وضعیت به بار آمده درروزهای اخیر و شرایط جوی ناپایدار که به راه افتادن سیل های عظیم و تخریب گر منجر شد، که کام ملت ایران را هم در ایام نوروز به شدت تلخ کرد، آن هم در مناطق قومی کشور که بدخوهان ایران عزیز همواره انتظار بروز مشکل و تفرقه دارند، شاهد ایجاد مهر و دوستی و وحدت پایدار در میان مذاهب اسلامی و اقوام مختلف کشور بوده ایم که این نیز از شگفتی های ایران عزیز برای بدخواهانش به شمار می رود.

همزمان با حضور دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و هیئت همراه در مناطق سیل زده استان گلستان که رنگین کمان اقوام ایرانی است، صحنه هایی زیبا و چشم نواز از تجلی وحدت و همبستگی ملی ازنگاه دوربین ها ثبت شده است که تماشای آن خالی از لطف نبوده و خط و نشانی معنی دار برای دشمنان وحدت و تقریب مذاهب اسلامی به شمار می رود.

تصاویر از روح‌اله خوش‌بیان

 

تصاویر از روح‌اله خوش‌بیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست