رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان آق قلا :
همدلی و همکاری مردم با ائمه جمعه و مسئولین در مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان آق قلا شایسته تقدیر و تشکر است
حاج حکیم موحد گفت: همدلی و همکاری مردم با ائمه جمعه و مسئولین در مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان آق قلا شایسته تقدیر و تشکر است و باید این همدلی و همکاری تا ریشه کن شدن کرونا ادامه یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، به مناسبت گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار مراسم تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه سلامت شهرستان آق قلا در بیمارستان آل جلیل برگزار شد.
رئیس شورای خیرین سلامت شهرستان آق قلا در آیین تجلیل روز خبرنگار در آق قلا گفت: خبرنگاران سربازانی هستند که اسلحه شان قلم است و در مسیر آگاهی بخشی قدم بر می دارند.
حاج حکیم موحد افزود: خبرنگاران در درج و بازنشر اخبار اخلاق و رسالت خبرنگاری را رعایت کنند و در انعکاس اخبار به آنچه که واقعیت دارد بپردازند.
وی همچنین گفت: همدلی و همکاری مردم با ائمه جمعه و مسئولین در مقابله با شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان آق قلا شایسته تقدیر و تشکر است و باید این همدلی و همکاری تا ریشه کن شدن کرونا ادامه یابد.
وی با بیان اینکه، خبرنگاران با نگاه مطالبه‌گری ‌مشکلات مردم را از نمایندگان پیگیری کنند، اظهار کرد: مطالبه گری حق مردم و پیگیری آن وظیفه مشترک نمایندگان مجلس و اصحاب رسانه است و باعث می شود مسئولان برای حل مشکلات مردم تلاش بیشتری کنند.

رئیس بیمارستان آل جلیل آق قلا نیز در این آیین با تبریک ۱۷ مرداد روز خبرنگار، گفت: خبرنگار چشم بینا و گوش شنوای مردم و جامعه می باشد.
دکتر زارع، از خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان مشاوران امین جامعه یاد کرد و افزود: امانت داری و حفظ حرمت قلم توسط خبرنگار، از خصوصیات اصلی خبرنگاران است که از این حیث، اکثر خبرنگاران فعال شهرستان آق قلا از این ویژگی بهره مند می باشند.
وی با اعلام این خبر که به زودی بیمارستان آل جلیل به مرکز آموزشی درمانی تبدیل خواهد شد، گفت: مزیت های تغییر بیمارستان به مرکز آموزشی درمانی زیاد است و آموزشی درمانی شدن بیمارستان آل جلیل نقش مهمی در توسعه شهرستان دارد و در این خصوص بیمارستان امتیازات لازم را اخذ نموده است و به زودی به مرکز آموزشی درمانی تبدیل خواهد شد.
دکتر زارع در خاتمه سخنان خود با اشاره به ضرورت رعایت رفتار ایمن در مقابل ویروس کرونا گفت: تا زمانی که رفتار ایمن نداشته باشیم نمی توانیم بر کرونا غلبه کنیم و باید در برخی موارد و مکان ها محدودیت نسبی را رعایت نماییم.

فهرست