مدیر دبیرخانه ائمه جمعه و جماعات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان :
همه اعمال و رفتار مومن را در ماه مبارک رمضان دارای ثواب مضاعف است
مولوی عبد الغنی دهانی گفت: فرد مسلمان اگر در این ماه عبادت های حداقلی انجام دهد خداوند متعال با حداکثر توجه و ثواب جزای خیر به این خواهد داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان؛ جامعه اهل سنت برای درک بهتر ماه مبارک رمضان و بهره مندی هر چه بیشتر از این ماه فعالیت های گسترده ای را انجام می دهند.
در این راستا مولوی عبدالغنی دهانی ماه مبارک رمضان را ماه شور و نشاط در جامعه اهل سنت بیان داشت و گفت: اهل سنت با برگزاری مجالس قرآنی و محافل وعظ و سخنرانی در این ماه سعی در ارتقاء کمالات معنوی خود دارند.
مدیر دبیرخانه ائمه جمعه و جماعات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان در ادامه افزود: نشستن بر سر سفره افطار، همدلی و همزبانی مضاف بر برگزاری نماز تراویح از جمله مهمترین فعالیت های جامعه اهل سنت در ماه مبارک رمضان می باشد.
مولوی دهانی همه اعمال و رفتار مومن را در ماه مبارک رمضان دارای ثواب مضاعف توصیف نمود و ابراز داشت: فرد مسلمان اگر در این ماه عبادت های حداقلی انجام دهد خداوند متعال با حداکثر توجه و ثواب جزای خیر به این خواهد داد به همین منظور می طلبد همه برادران دینی نسبت به شعائر اسلامی و عبادات الهی در این ماه اهتمام ویژه ای به خرج دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست