عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
همه باید آگاه باشیم،دشمنان هر شب به فکر توطئه ای جدید بر علیه نظام هستند
ماموستا ملا قادر قادری در نشست ائمه جمعه و جماعت پاوه اظهار داشت: همه ما بایدهوشیار و آگاه باشیم و بیشتر کار کنیم ،زیرا کینه دشمنان از ایران اسلامی زیاد است  وهر شب در فکر توطئه ای جدید بر علیه این مملکت و نظام هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا ملا قادر قادری در نشست ائمه جمعه و جماعت پاوه با موضوع “بررسی و تبیین نقش و جایگاه روحانیت در پیشگیری از معضلات اجتماعی”  که درمسجد قباء شهرستان پاوه برگزار شد گفت:نفس و ذات برگزاری این مراسم مبارک می باشد زیرا هر نگاه،حرف و نکته ای که برای تداوم وتحکیم وحدت باشد مبارک  می باشد.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در ادامه گفت:نا امنی اگر در شهر یا منطقه ای وارد شود باعث می شود که آنهایی که در کنار هم بوده اند به یکدیگر پشت کنند و باعث مشکلاتی جبران ناپذیری  برای جامعه شود.

وی در ادامه به تحولات و اتفاقات اخیر عراق اشاره کرد و گفت:امروز فتنه ها چشم هایی دارد که ما آنرا نمی بینیم ولی مشخص است که برای ایجاد این فتنه ها چه هزینه ها و پولهای خرج شده است.

ماموستا قادری گفت:امروز ما برای مقام معظم رهبری  آرزوی توفیق و سلامتی داریم و همچنین برای تمام نیروهای امنیتی که با  درایت و جانفشانی  در اتفاقات اخیر،نظم و امنیت را در کشور برقرار کردند و نقشه دشمنان را که می خواستند ایران اسلامی را مانند سوریه،لبنان،عراق ودیگر کشور های منطقه درگیر فتنه و آشوب کنند نقش برآب کردند.

امام جمعه پاوه بیان داشت:همه ما بایدهوشیار و آگاه باشیم و بیشتر کار کنیم ،زیرا کینه دشمنان از ایران اسلامی زیاد است  وهر شب در فکر توطئه ای جدید بر علیه این مملکت و نظام هستند.

وی برگزاری اینچنین جلساتی رابرای آسیب شناسی مشکلات واجب و ضروری دانست و افزود:امروز دشمنان با هزینه های زیاد و با در اختیار داشتن رسانه های جهانی  در حال ایجاد دشمنان متعدد و مشکلات  برای نظام و امنیت کشور هستند.

ماموستا قادری تاکید کرد:ما نباید فقط بر آسیب شناسی مشکلات بسنده کنیم زیرا اگر در رفع این مشکلات اقدامی نکنیم همچنان این مشکلات بزرگتر و زیاد تر می شود.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی افزود:وظیفه مهم ما روحانیون این است که باید مردم را توجیه و هدایت کنیم که هوشیار باشند و در مقابل دسیسه های دشمنان فریب نخورند.

ماموستا قادری افزود:در گذشته دشمنان ما در خارج ازکشور بودند ولی امروز متاسفانه  دشمنان ما وارد جامعه و حتی خانواده های ما شده اند.

وی افزود:ما نباید نسبت به افکار و دسیسه های دشمنان بی تفاوت باشیم و ما روحانیون و مسئولین باید آگاهانه تر حرکت کنیم و با فکر و تدبیر مشکلات جامعه را حل کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست