عبدالصمد کریم زایی
همه باید کمر همت را ببندند/ مشکلات زیر ساختی باید اساسی حل شود
مولوی کریم زایی ابراز داشت کمک دولت و مردم به سیل زدگان کاری شرعی، ملی و عرفی است؛ مردم باید کمر همت را برای کمک ببندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالصمد کریم زایی امام جمعه اهل سنت مسجد فاطمه الزهرای شهرستان ایرانشهر در مصاحبه با رابط خبری ما در پی وقوع حادثه سیل در جنوب استان گفت: خداوند متعال در قرآن کریم خطاب به همه مردم از جوان تا پیر و زن و مرد می‌فرماید: ای امت پیامبر رحمت، با یک دیگر تعاون داشته و یکدیگر را یاری و نصرت در کار خیر شرکت کنید و بدانید که کار خیر، سبب تقوا و پرهیزکاری می شود.
وی خاطر نشان کرد: رئیس جمهور در سیلی که اخیرا چابهار و کنارک را فراگرفته است، دستور مهمی را صادر کرد تا وزرا و مسئولین سریعا دست به کار شوند که در همین راستا، وزیر محترم نیرو و استاندار وارد منطقه شدند.
مولوی کریم زایی افزود: ۳۰۰ میلی آب در پی بارش های اخیر، در کنارک ثبت شده است که رقم قابل ملاحظه ای است.
وی بیان کرد: مشکلات اساسی و زیرساختی سبب تجمع آب گردیده است به طوری که باید برای حوادث و اتفاقات آینده، به طور اساسی کانال کشی شود.
مولوی کریم زایی تصریح کرد: بنده در نماز جمعه این هفته ایرانشهر خطاب به مردم درخواست کمک کردم تا مردم شریف ایرانشهر هر نوع کمک نقدی و غیر نقدی که دارند تحویل دهند تا به مناطق سیل‌زده ارسال شود.
وی اظهار داشت: مردم ایران در چنین حادثه هایی که پیش می آید، پیش قدم و دست به جیب هستند که خداوند به همه مردم خیر بدهد.
مولوی کریم زایی ابراز داشت کمک دولت و مردم به سیل زدگان کاری شرعی، ملی و عرفی است؛ مردم باید کمر همت را برای کمک ببندند.

فهرست