نماینده گنبد کاووس طی بیانیه ای اعلام کرد:
همه ما پاسداریم/ اقدامات آمریکا باعث کاهش جایگاه سپاه در نزد ملت نمی شود
نماینده گنبد کاووس در بیانیه ای ضمن حمایت از سپاه پاسداران بر اینکه همه ی ملت ایران پاسدار هستند، تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، در بیانیه این نماینده مجلس شورای اسلامی آمده است:

بسم الله الناصر المستضعفین و قاصم الجبارین

ما همه پاسداریم!

آمریکای جهانخوار با خیال باطل و عبث و در اقدامی مغایر با اصول اولیه دیپلماسی و احترام به نهادهای رسمی نظامی و دولتی یک کشور، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، نیروی نظامی رسمی و قانونی جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یک گروه تروریستی اعلام نمود ، غافل از این که ملت بزرگ ایران و همه ما پاسداریم!

سپاه پاسداران رکن رکین انقلاب اسلامی و عنصر جدایی ناپذیر ملت، دولت، مجلس و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. اقدامات بیهوده و بچه گانه ترامپ و همدستانش در قرار دادن این نیروی ارزشی و انقلابی در لیست گروه های تروریستی، نه تنها از ذره ای از جایگاه و ارزش این نیرو در نزد مردم ایران نمی کاهد بلکه بالعکس ملت بزرگ ایران را متحدتر و بیش از پیش با سپاه هم بسته تر و همراه تر خواهد کرد.

مردم شریف گنبدکاووس، بخش داشلی برون و استان گلستان نیز با اطاعت محض از مقام معظم رهبری و همپای ملت بزرگ ایران، ضمن ابراز انزجار از اقدام غیرمسئولانه و غیرقانونی دولت آمریکا، حمایت و پشتیبانی قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران اعلام نموده و شعار جاودانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را تکرار می کنند که: “آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”.

قرجه طیار

نماینده مردم شریف گنبدکاووس و بخش داشلی برون در مجلس شورای اسلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست