شناسه خبر: 109203

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=109203

خطیب نمازجمعه مسجدالنبی اهل سنت بجنورد:
همه مذاهب دوستدار امام خمینی(ره) هستند
آخوند شاگلدی یزدانی گفت: همه مذاهب دوستدار امام خمینی(ره) و اندیشه های او هستند.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند شاگلدی یزدانی، خطیب نمازجمعه مسجدالنبی اهل سنت بجنورد در سخنرانی های پیش از خطبه نماز جمعه این هفته اظهار داشت: امام خمینی(ره) شخصیتی بود که بسیاری از ارزشهای اسلامی فراموش شده را با ایثارگری و رشادت های خود زنده کرد، ارزش هایی که موجب سعادت و رستگاری انسانها می شود.

وی با بیان اینکه گرامیداشت یاد امام راحل(ره) و شهدای انقلاب وظیفه همه مسلمانان هستند، تصریح کرد: همه باید قدردان زحمات و تلاش امام خمینی (ره) در به ثمر رسیدن این انقلاب باشیم و برای حفظ و گسترش این آرمان های مقدس از دستورات رهبر فرزانه انقلاب پیروی کنیم.

آخوند یزدانی با اشاره به نقش روحانیون برای تشویق مردم به حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه، خاطرنشان کرد: روحانیون و تمامی دلسوران نظام و انقلاب باید افرادی که برای رای دادن مردد هستند را تشویق به حضور کنند به گونه ای بار دیگر با حضور پرشور در پای صندوق های رای توطئه های دشمنان نظام را نقش برآب کنیم.

وی افزود: در واقع روحانیون با استفاده از نفوذ مذهبی و ظرفیت های خود می توانند مردم را نسبت به اثرات مثبت رای دهی و انتخاب اصلح در زندگی تشویق کنند تا شاهد حماسه ای دیگر در پای صندوق های رای باشیم.

فهرست