شناسه خبر: 153309

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=153309

همواره به یاد فقرا بودن، یکی از درس های اصلی ماه رمضان
مولوی عبدالخالق گفت: انسان باید همواره در طول عمر خود و در ۲۴ ساعت شبانه روز حال و روز فقرا و یتیمان را مدنظر خود قرار دهد که یکی از درس های بزرگ و مهم ماه رمضان همین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان، مولوی عبدالخالق مرادزاده امام جمعه اهل سنت اسماعیل آباد شهرستان خاش در مصاحبه با رابط خبری ما گفت: قرآن کریم بزرگترین و با ارزش ترین چیزی است که خداوند متعال اسلام عطا فرموده است.
وی خاطرنشان کرد ماه مبارک رمضان یکی دیگر از از الطاف ویژه پروردگار برای امت مسلمان است که به روح و جسم انسان مومن تازگی و سلامتی و پاکیزگی می بخشد و انسان در این ماه، آمرزیده می شود.
امام جمعه اهل سنت اسماعیل آباد تصریح کرد: اعمال انسانها در ماه مبارک رمضان با ضریب چند برابری از آب میشود و در روزهای باقی‌مانده ماه رمضان، هنوز فرصت استفاده از ثواب بالای عبادات این ماه وجود دارد.
وی بیان کرد: در ماه رمضان خواب انسان مومن، عبادت محسوب می شود.
مولوی مرادزاده افزود: ما باید از ماه مبارک رمضان یاد بگیریم که اعمال صالح بیشتری انجام دهیم و زبان خود را بیشتر کنترل کنیم.
وی خاطر نشان کرد: ماه رمضان، ماه انقلاب ایمانی است.
مولوی عبدالخالق گفت: انسان باید همواره در طول عمر خود و در ۲۴ ساعت شبانه روز حال روز فقرا و یتیمان را مدنظر خود قرار دهد که یکی از درس های بزرگ و مهم ماه رمضان همین است.

فهرست