به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس شورای تبلیغات اسلامی
هیئت اندیشه‌ورز شورای تبلیغات اسلامی کردستان با نماینده ولی فقیه کردستان دیدار کردند
هیئت اندیشه‌ورز شورای تبلیغات اسلامی کردستان به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس شورای تبلیغات اسلامی با نماینده ولی فقیه کردستان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، هیئت اندیشه‌ورز شورای تبلیغات اسلامی کردستان به مناسبت چهلمین سالروز تاسیس شورای تبلیغات اسلامی با نماینده ولی فقیه کردستان دیدار کردند.

جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای کردستان با بیان اینکه تمام کارهای دنیا بر روی تبلیغات می‌چرخد، اظهار کرد: هیچ قدرت و کشوری در دنیا بی‌نیاز از تبلیغات نیست و رسانه‌های مخالف از طریق تبلیغات همواره بدنبال فشار روانی بر انقلاب هستند که باید ما نیز در این زمینه قدرتمند عمل کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید در امر تبلیغات رویکردی فقط برای رفع تکلیف داشت، یادآور شد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باید با توجه به شرایط موجود و تحرک ضد انقلاب که به دنبال دلسرد کردن مردم از ارزش‌های انقلاب است براساس برنامه‌ای راهبردی عمل کند و بین دستگاه‌ها تقسیم کار وجود داشته باشد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان اظهار کرد: تبلیغات مسئله مهمی است که تمام فعالیتهای دنیا روی تبلیغات می‌چرخد و این اهمیت تبلیغات را می‌رساند و این مهم توسط رسانه‌های مقتدر بازنمایی و ارائه می‌شود.

عبدالملکی با بیان اینکه نباید نگاه ما به تبلیغات یک نگاه رفع تکلیفی باشد، بیان کرد: امر تبلیغات مبتنی بر نگره‌های شناختی، علمی، ادراکی و عاطفی است و باید به موضوعات روز، مباحث سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اقتضائات روز توجه شود تا تبلیغات به خوبی اتفاق بیفتد.

وی تصریح کرد: باید برنامه و نگاه راهبردی برای شورای تبلیغات اسلامی در طول سال داشته باشیم و از هم‌اکنون پیش‌بینی کنیم که چه تبلیغاتی را باید به چه شیوه‌ای داشته باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان اعلام کرد: تقسیم کار بین دستگاهها، ایجاد هماهنگی و همراهی و داشتن مطالعه می‌تواند در تبلیغات درست موثر باشد و برای این مهم نگاه راهبردی و درازمدت لازم است.

عبدالملکی با بیان اینکه شورا باید نیروهای توانمند و متخصص که بتوانند اقناع‌کننده صحبت کنند را به رسانه‌ها از جمله صدا و سیما معرفی کند، خاطرنشان کرد: در رسانه ملی و برنامه‌های مختلف این رسانه از وجود آنها استفاده شود.

وی گفت: استان کردستان بیش از هر استانی آماج حملات و توطئه دشمنان بوده و نیاز است کارهای تبلیغاتی براساس برنامه راهبردی و مدون انجام گیرد.

انتهای پیام/

فهرست