شناسه خبر: 8671

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=8671

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری:
هیچ تجاوزگری اجازه ورود به خاک ایران را ندارد
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی در ایران که جزو توانمندترین پهپادهای جاسوسی جهان به شمار می‌رود این پیام را به همگان داد که هیچ تجاوز گری اجازه ورود به خاک ایران را ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری تسنیم، مولوی نذیراحمد سلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در زاهدان اظهار داشت: پهپاد آمریکایی که به آب‌های سرزمینی ما تجاوز کرده بود از نظر قوانین بین الملل یک حرکت کاملا غیر قانونی انجام داده به همین دلیل هیچ ایرادی از نظر قوانین بین المللی برای سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط نیروهای ایرانی متوجه ایران نیست.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: اقتضای نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع، حفاظت و حراست از مرزها است به همین دلیل پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی به دست نیروهای قدرتمند ایرانی ساقط شده است.

وی از دشمنان ایران به عنوان غریقی نام برد که در دریا غرق شده‌اند و افزود: دشمنان ایران ‌از هیچ حرکتی برای دست یافتن به اهداف شوم علیه کشور ایران فروگذار نیستند و چون مستکبران در برابر ایران شکست‌های زیادی را متحمل شده‌اند دشمنی آن‌ها روز به روز با کشور ما افزایش پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: با سرنگونی پهپاد آمریکایی همه نیروهای مسلح ‌نشان دادند جمهوری اسلامی از هوشیاری و آمادگی کامل برخوردار است و هیچ‌گاه به تجاوزگران اجازه ورود به خاک ایران را نخواهد داد و هرگاه دستی به سمت ایران دراز شود قطعا آن را از ریشه قطع خواهند کرد.

مولوی سلامی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها در تلاش بودند با خرابکاری در خلیج‌فارس، ایران‌هراسی راه بیاندازند اما با اقدام به موقع نیروهای ایرانی تمام نقشه‌هایشان نقش بر آب شد.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی در ایران که جزو توانمندترین پهپادهای جاسوسی جهان به شمار می رود این پیام را به همگان داد که هیچ تجاوز گری اجازه ورود به خاک ایران را ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست