شناسه خبر: 11838

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=11838

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت:
هیچ مضایقه‌ای برای رشد برادران اهل سنت در کشور وجود ندارد
دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور گفت: در مجموعه نظام هیچ مضایقه ای برای رشد برادران اهل سنت در کشور وجود ندارد و خدمات دولت به طلاب اهل سنت بیشتر از طلاب شیعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، حجت الاسلام و المسلمین کاظم لطفیان صبح امروز در آئین تکریم و معارفه ریاست دفتر نمایندگی ولی فقیه در  امور اهل سنت  هرمزگان اظهار داشت: آنچه در گام اول  بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بیان شده؛ مسئله خودسازی است که باید همه به آن توجه کنیم.

وی ادامه داد: طبق بیان مبارک امیرالمومنین علیه السلام کسی که دوران خودسازی را سپری می‌کند لایق نکوداشت‌تر است از کسی که به تادیب مردم همت می‌گمارد که این نکته یک منشور مدیریتی برای همه ما است که باید سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور ابراز داشت: شهادت می‌دهم در مجموعه نظام هیچ مضایقه ای برای رشد دینی و اقتصادی برادران اهل سنت وجود ندارد.

لطفیان بیان کرد: امروز خدماتی که ما به برادران اهل سنت می‌کنیم در بحث  خدماتی که دولت به برادران اهل سنت ارائه می‌دهد بیشتر از طلاب شیعه بوده است.

وی بیان داشت: نه تنها تبعیضی وجود ندارد بلکه در برخی از موارد خدمات به طلاب اهل سنت از طلاب شیعه بیشتر است.

دبیر شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور تاکید کرد: دستاورد انقلاب فرانسه آزادی بود که امروز شاهد از بین رفتن آن هستیم اما دستاورد انقلاب اسلامی برادری از نوع ارگانیک بوده است یعنی برادری ای که از بین رفتنی نیست و دشمن برای از بین بردن این برادری اهتمام ویژه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست