واکنش علمای اهل سنت خراسان شمالی به جسارت به پرچم پیامبر (ص)
علمای اهل سنت خراسان شمالی، اقدام تروریستی و جسارت به پرچم پیامبر (ص) در جنوب شرق کشور را محکوم کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل ازخبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی؛ علما و اهل سنت خراسان شمالی جسارت شماری از اشرار  به پرچم مزین به نام پیامبر (ص) در جنوب شرق کشور را محکوم کردند.

 آخوند یزدانی از علمای اهل سنت راز و جرگلان گفت: بنده به عنوان روحانی اهل سنت اقدام تروریستی را که منجر به شهادت شهید رجایی شد که در دفاع از میهن اسلامی و برافراشته شدن پرچم اسلام، جان خود را نثار کردند، به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و خانواده محترم آن شهید والامقام و به مردم شهیدپرور خراسان شمالی و شهرستان فاروج، تسلیت عرض نموده و بار دیگر از طرف جامعه اهل سنت شهرستان راز و جرگلان، این اقدام تروریستی را محکوم می کنیم.

**********

آخوند نوروزی از دیگر علمای اهل سنت راز و جرگلان گفت: آنهایی که ایشان را شهید کردند، محکوم هستند و همه ملت ما آن را محکوم می کنند.

*********

آخوند صمدی از علمای اهل سنت راز و جرگلان گفت: این برادر ما را شهید کردند. به شدت این اقدام را محکوم می کنیم و به خانواده داغدارشان تسلیت عرض می کنیم.

*********

آخوند بازرگان از علمای اهل سنت راز و جرگلان گفت: ما اهل سنت و جماعت به خصوص علمای اهل سنت و جماعت و شهرستان راز و جرگلان، این عمل تروریسیتی و خیلی شنیع را شدیدا محکوم می کنیم.

*********

آخوند رستگاری از علمای اهل سنت راز و جرگلان گفت: پرچم محمد رسول الله را  بر زمین انداختند. این تهمت بزرگی است که به پرچم محمد رسول الله زدند.

این کار یک مسلمان نیست. در واقع اینها از کسانی هستند که دست پروردگان آمریکا و انگلیس هستند. اینها امر می کنند که این کارها را بکنند. ما این کارهای زشت و ناشایسته را محکوم می کنیم.

فهرست