عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت؛
وحدت امروز ایران اسلامی دشمنان این مرزوبوم را به رعب و وحشت انداخته است
شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با تاکید بر حفظ وحدت و اخوت در جامعه اسلامی، وحدت حاکم بر ایران اسلامی را برای دشمنان رعب آور دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت شیخ خلیل افرا عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه موقت اهل سنت کنگان در ابتدای سخنان خود به مواضع اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با نخست وزیر ژاپن اشاره کرده و از اقدام قاطع ایشان نسبت به اظهارات و درخواست های غیر مستقیم رئیس جمهور آمریکا تقدیر کرد.

شیخ خلیل افرا در بخش بعدی سخنان خود به برگزاری همایش فقه مقارن زکات در منطقه ویژه عسلویه اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان در این همایش تاکید کردند که مرجع اصلی دریافت زکات و صدقات و مساعدت های مردمی قطعا کمیته امداد امام خمینی (ره) است.

امام جمعه موقت کنگان و رئیس شورای افتای استان بوشهر در ادامه سخنان خود به موضوع اعلام عید سعید فطر در کشور نیز پرداخت و اظهار داشت: مرجع اصلی اعلام روز عید فطر بی چون و چرا ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری است و اقدام برخی افراد در اعلام خودسر عید فطر غیر از روز اعلام شده توسط دفتر رهبر انقلاب، مصداق بارز تفرقه در جامعه اسلامی است.

وی تاکید کرد: برای حفظ وحدت اسلامی باید سازوکاری برای جلوگیری از چنین اقدامات تفرقه انگیز اندیشیده شود تا دشمنان ایران اسلامی به اهداف شوم و پلیدشان نرسند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست