شناسه خبر: 12250

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=12250

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان:
وحدت شیعه و سنی یک استراتژی است
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان گفت: مسئله وحدت امت اسلامی تاکتیک نیست بلکه یک استراتژی است؛ تاکتیک تابع شرایط و زمان است اما استراتژی یک امر ثابت است و همواره می‌ماند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در آئین تکریم و معارفه ریاست دفتر امور اهل سنت نمایندگی ولی فقیه در هرمزگان اظهار داشت: باید ورود و خروج به هر کاری را از خداوند بخواهیم که همراه با صدق باشد و صدق یعنی تطبیق با واقعیت که بسیار مهم است.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه در بحث وحدت امت اسلامی نیازمند صداقت و دوری از تظاهر هستیم، خاطرنشان کرد: وقتی با تظاهر جمله‌ای صادقانه گفته نشود همگان این عدم صداقت را درک می‌کنند.

وی با بیان اینکه مسئله وحدت امت اسلامی تاکتیک نیست بلکه یک استراتژی است، تاکید کرد: تاکتیک تابع شرایط و زمان است اما استراتژی یک امر ثابت است و همواره می‌ماند.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با اشاره به اینکه برای هم‌افزایی ظرفیت‌ها نیازمند وحدت همیشگی هستیم، تصریح کرد: دو ظرفیت در کنار هم تأثیر بیشتری خواهند داشت و خروجی مطلوب‌تری به همراه دارند.

وی ضمن اشاره به خدمات انجام شده در دفتر امور اهل سنت هرمزگان افزود: از خدمات خالصانه آقای رضایی در دفتر امور اهل سنت تشکر می‌کنم و امیدوارم آقای باوقار که از درایت و فکر جوانی بهره می‌برد، بتواند از عهده این مسئولیت سربلند بربیاید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست