امام جمعه شهرستان سروآباد:
وحدت عامل بی‌اثری توطئه‌های ۴۰ ساله آمریکا علیه ایران بوده است/ آمریکا توان مقابله با ملت ما را ندارد
امام جمعه شهرستان سروآباد گفت: : یک متفکر مصری می‌گوید اگر توطئه‌هایی که در طول چهل سال عمر انقلاب ایران آمریکا علیه این کشور پیاده کرده علیه هر کشور دیگری انجام می‌داد آن کشور تا به امروز نابود می‌شد این اتحاد و همبستگی است که ملت ایران را پیروز کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  کردستان، ماموستا سید عبدالقادر حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سروآباد، اظهار کرد: در قرن ۱۵ اسلام قرار داریم اسلامی که اصحاب و تابعین آن را منور و این شجره طیبه را آبیاری کرده‌اند.

وی با بیان اینکه چراغ اسلام از آنوقت روشن شد تا قیام قیامت روشن و روشن‌تر خواهد ماند، اذعان داشت: از بدو اسلام تا قیام قیامت صلوات ودرود ورحمت به روح مبارک پیامبر وآل و اصحابش فرستاده می‌شود و ما مخلص تابعین و تابع تابعین هستیم.

امام جمعه شهرستان سروآباد با تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان که به فرمان امام راحل تشکیل شده است، اظهار کرد: شورای نگهبان در طول عمر نظام جمهوری اسلامی خدمات زیادی را به مردم ودولت ارائه نموده است .

ماموستا حسینی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی فرخوان استخدام داده است افرادی که دارای مدرک دیپلم هستند می‌توانند به نیروی انتظامی مراجعه کنند.

وی به توطئه‌های دشمنان به ویژه آمریکا اشاره کرد و گفت:  حیله و مکر آمریکا با توکل بر خدا و حضور همیشه در عرصه مردم و مسوولان همواره خنثی می‌شود و این از برکات نظامی است که برپایه اسلام بنا شده است.

امام جمعه شهرستان سروآباد تصریح کرد: یک متفکر مصری می‌گوید اگر توطئه‌هایی که در طول چهل سال عمر انقلاب ایران آمریکا علیه این کشور پیاده کرده علیه هر کشور دیگری انجام می‌داد آن کشور تا به امروز نابود می‌شد این اتحاد و همبستگی است که ملت ایران را پیروز کرده است.

ماموستا حسینی خاطرنشان کرد: دشمنان هیچ وقت نمی‌تواند علیه ملت ایران اقدام کنند، اگر آمریکا می‌توانست علیه ایران اقدامی بکند حتما دریغ نمی‌کرد.

وی با بیان اینکه رسالت واقعی جمهوری اسلامی آن است که از مردم غفلت نکند، گفت: مشکلات وجود دارد که به امید خدا روزی حل می‌شود.

امام جمعه شهرستان سروآباد از بیکاری به عنوان مهم‌ترین مشکل امروز جامعه به ویژه جوانان نام برد و تصریح کرد: ما ملتی هستیم صبور و شکیبا و پیوند نظام و ملت به اسلام نشانه موفقیت است.

ماموستا حسینی بر صرفه‌جویی در مصرف برق تاکید کرد و گفت: همه ما می‌توانیم در مصرف برق صرفه‌جوی کنیم و با این کار زمینه را برای جلوگیری از خاموشی و استفاده همه جامعه از این نعمت ارزشمند فراهم سازیم.

وی افزود : خداوند متعال می‌فرماید آنهایکه با خدا و رسول همراه هستند رستگارند و سعی کنیم با کسانی همراهی کنیم اهل صداقت و راستگو باشند.

امام جمعه شهرستان سروآباد تصریح کرد: خداوند می فرماید با راستگویان رفاقت بکنید چون صادقین با خدا ورسول خدا هستند.

ماموستا حسینی اذعان داشت: یکی از صحاب رسول الله نزد رسول الله آمد وگفت یا رسول الله اگر کسی در دنیا همراه انسان واقعی و مسلمان باشد در قیامت هم به او الحاق می‌شود رسول خدا فرمود «بله هر کس در دنیا با مسلمان واقعی باشد در روز قیامت با او همراه می شود».

وی خطاب به حاضرین اضافه کرد: در دنیا با جامعه مسلمانان با صداقت رفتار کنید در روز قیامت به آنها ملحق خواهید شد.

امام جمعه شهرستان سروآباد اذعان داشت: خداوند می فرماید « هرکس در دنیا به خدا ایمان نداشته باشد در روز قیامت پشیمان می‌شود».

ماموستا حسینی گفت: زینت دنیا نباید دین را از یاد انسان‌ها ببرد خداوند ما دنیا را محل آزمایش ما  قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست