شناسه خبر: 73177

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=73177

وحدت مسلمانان، سیلی به دشمنان اسلام
مولوی موحد گفت آنها به خیال خود فکر می‌کنند با این کارها به اسلام را تضعیف می‌کند بلکه سخت در اشتباهند و خداوند متعال رشد اسلام را در همین توهین‌ها و اهانت‌های قرار داده زیرا که باعث همبستگی و وحدت بیشتر مسلمانان و ایستادگی آنها در برابر ظالمان می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از سیستان و بلوچستان مولوی عبدالله موحد مدرس دارالعلوم ایرندگان خاش در مصاحبه با ما و در محکومیت اقدام نشریه فرانسوی گفت: خداوند متعال پیامبر مکرم اسلام را به عنوان رحمت اللعالمین معرفی کرده است زیرا برای تمامی جهانیان سبب خیر و رحمت بوده به طوری که ایشان هیچ زمانی راضی به وارد شدن ضرر و زیان به مسیح و یهود حتی به کفار نبودند، بلکه به آن ها محبت  زیادی می‌کرد.
مولوی موحد خاطر نشان کرد رسول مکرم اسلام بسیار تاکید بر این داشتند که مسلمانها به بت ها بی احترامی نکنند در غیر این صورت آنها هم به مقدسات ما بی‌احترامی خواهند کرد.
استاد دارالعلوم ایرندگان خاش بیان کرد: غرب و فرهنگ غرب علیرغم این که ادعای روشنفکری و آزادی و حقوق بشر را دارند اما در پشت پرده می بینیم که به مقدسات دیگران اهانت می کنند به طوری که این بی احترامی ها را برای خود شأن و منزلت و بزرگی قائل هستند.
مولوی موحد در ادامه‌ گفت آنها به خیال خود فکر می‌کنند با این کارها به اسلام را تضعیف می‌کند بلکه سخت در اشتباهند و خداوند متعال رشد اسلام را در همین توهین‌ها و اهانت‌های قرار داده زیرا که باعث همبستگی و وحدت بیشتر مسلمانان و ایستادگی آنها در برابر ظالمان می شود.
وی در پایان به عنوان مدرس حوزه علمیه و عالم اهل سنت این اقدام نشریه فرانسوی را محکوم کرد و از خداوند متعال خواست تا هم در این دنیا و هم در آخرت اهانت کنندگان به مقدسات اسلام را به سزای اعمالشان برساند.

فهرست