امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه:
وحدت نیروهای مسلح و پشتیبانی مردم در در شرایط کنونی ضرورت دارد
ماموستا عزیز کرد بهمنی امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه با اشاره به روز ارتش و جانبازی های ارتشیان در جنگ تحمیلی و خدمات آنها در زلزله و سیل اخیر گفت: در این شرایط که دشمن سعی تفرقه در کشور دارد بیشتر از هر زمان دیگر نیاز به وحدت در میان قوای مسلح و پشتیبانی همه جانبه ملت ضرورت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، ماموستا عزیز کرد بهمنی در خطبه های این هفته نماز جمعه در مسجد امام شافعی کرمانشاه با گرامیداشت هفته سربازان گمنام و تقدیر از نیروهای امنیتی و مجاهدت های خاموش آنان در حفظ امنیت و آرامش کشور، نعمت ارزشمند امنیت را از بزرگترین نعمات برای هر جامعه دانست.

وی همچنین اظهار داشت: همگی باید دست در دست هم در حفظ امنیت و وحدت کشور کوشا باشیم و از توطئه های دشمنان خبیث هیچگاه غافل نباشیم.

امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه در بخش دیگری از خطبه ها با توجه به اهمیت کار و تلاش در اسلام گفت: یکی از مهم ترین موضوعاتی که دین مقدس اسلام روی آن تأکید بسیار زیادی کرده، تلاش و کوشش و استفاده بهینه از دسترنج خویش برای تأمین روزی حلال می باشد، اسلام به عنوان آخرین دین ربانی، تلاش برای امرار معاش را بزرگترین عبادت قلمداد کرده است.

ماموستا کردبهمنی افزود: به همین دلیل است که برنامه های اقتصادی اسلام در جهت تحقق مالکیت فردی و کسب درآمد مشروع و حلال و آبادانی دنیا برای رسیدن به سعادت اخروی عنوان شده است.

وی اظهار داشت: به طور کلی اسلام، به عنوان جامع ترین و کامل ترین دین الهی، به کار و تلاش یک نگاه عمیق و بسیار جدی و راهگشا دارد تا جایی که از نگاه اسلام تنبلی و بی کاری و بی حوصله گی در زندگی بسیار مورد نکوهش واقع شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست