امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:
وحدت و برادری در کشور راه عبور از توطئه ها و بحران سازیهای آمریکاست
ماموستا ملا محمد محمدی: وحدت و برادری در کشور راه عبور از توطئه ها و بحران سازیهای آمریکاست/ متفکران غرب هم به مترقی بودن دین اسلام اعتراف دارند و حتی برای جوامع خود قوانین آنرا تجویز می کنند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه ماموستا ملا محمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه خطبه نمازجمعه  ویژگیهای برتر دین اسلام و توجه خاص خداوند به مسلمانان اختصاص داد.

وی با برشمردن درجات مختلفی که خداوند نسبت به سایر امت برای مسلمانان درنظر گرفته گفت: اسلام دین صلح وپیشرفت است و هرآنچه حقوق انسانهاست در قوانین آن وجود دارد و این امر پروردگار است

ماموستا محمدی با انتقاد از کسانی که بدون آگاهی از شریعت اسلام و تحت تاثیر تبلیغات تند و افراطی از سویی و رسانه های غربی از سوی دیگر اسلام را دین تحجر و خشونت میدانند گفت : متفکران غرب هم به مترقی بودن دین اسلام اعتراف دارند و حتی برای جوامع خود قوانین آنرا تجویز می کنند اما نگاه استکباری آنان به جهان اسلام در اولویتشان است .

خطیب جمعه اهل سنت با تسلیت به بازماندگان کسانی که در مناطق سیل زده جان خود را ازدست دادند تاکید کرد : مردم کرمانشاه همچنان که در زمان زلزله کمکهای مادی و معنوی تمامی کشور را به خود دیدند با تمام وجود برای یاری رساندن به هموطنان سیل زده خود تلاش می کنند وخود را در غم آنها شریک میدانند.

ماموستا ملا محمد محمدی با توصیه مردم به شکر گزاری از درگاه خداوند با لطفی که پروردگار به مردم استان داشتند و آنان را از خسارات سیل محفوظ فرمود گفت : هشدارها و آماده سازیهای مردم ومسئولان نیز تاثیر بسزایی در جلوگیری از آسیب رسانی جانی و مالی سیل در کرمانشاه داشت.

وی با تقدیر از فرماندهی جهادی استاندار و عملکرد انقلابی دیگر مدیران و مسئولان در بحران اخیر این تمرین همبستگی و اتحاد را لازمه توفیق در همه زمینه ها دانست.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه ابراز امیدواری کرد خسارات وارده به منازل و مزارع و باغات مردم در اسرع وقت با تدبیر و پیگیری مسئولان جبران شود و با بررسی های کارشناسی کمبودها و ضعفهای شهر و استان شناسایی و ترمیم گردد تا بحرانهای دیگر طبیعی نگرانی خاص وجود نداشته باشد .

ماموستا محمدی وحدت و برادری را در کشور راه عبور از توطئه ها و بحران سازیهای آمریکا و دشمنانش دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست