امام جماعت مسجد خاتم الانبیا اهل سنت بجنورد:
وحدت و همبستگی مردم ایران رمز مقابله با سختی ها و مشکلات است
آخوند الله نظر پرویزی گفت: شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح از مهمترین وظایف هر مسلمان ایرانی است که باید به آن عمل کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، آخوند الله نظر پرویزی، امام جماعت مسجد خاتم الانبیاء اهل سنت بجنورد، در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به این که ملت ایران در طول سالیان بعد از انقلاب با سختیها و مشکلات فراوانی روبرو بوده اند خاطر نشان کرد: آن چیزی که باعث شده است ملت ایران در دنیا چنین جایگاهی را پیدا کنند وحدت و همبستگی آنها و اتحاد در مقابل دشمنان بوده است.

وی افزود: در این راه شیعه و سنی دوشادوش یکدیگر با تاسی به مشترکات خود به دفاع از دین و کشور پرداختند و هیچ مشکلی نتوانست آنها را از یکدیگر جدا کند.

آخوند پرویزی با اشاره به انتخابات پیش رو با بیان اینکه مردم همیشه در انتخابات مختلف حضوری پرشور داشته اند، افزود: اگرچه دشمنان با ترفندهای بسیاری بدنبال آن هستند که مردم را از حضور حداکثری در انتخابات منصرف کنند ولی ملت شریف ایران همیشه نشان داده اند پای ارزش های انقلاب و اسلام مانده اند و هیچگاه از دشمنان فریب نمی خورند.

وی با اشاره به دستاوردهای کشور بعد از پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: موفقیت های نظام اسلامی بعد از پیروزی انقلاب بسیار چشمگیر بوده و لازم است همه مسوولان این دستاورد ها را باعث اقتدار مردم در جهان شده است، تبیین کنند تا نسل جدید و جوانان با برکات  نظام جمهوری اسلامی به خوبی آشنا شوند.

فهرست