امام جمعه نوسود:
وحدت و همدلی رمز فروپاشی استکبار جهانی است/ حج رزمایش بزرگ مسلمانان است
امام جمعه نوسود، حج را رزمایش بزرگ مسلمانان دانست و عنوان داشت: گردهمایی مسلمانان تذکری برای کشورهای عربی به خصوص عربستان که سنگ آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی را به سینه می زنند، است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ماموستا حسین عینی امام جمعه شهرستان نوسود در گفتگو با خبرنگار ما  با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص اینکه حج، رزمایش قدرت در برابر مستکبرین ضعیف کش و غارتگر است اظهار داشت: پیام رهبر معظم انقلاب پیامی دلنشین و یادآور بیداری و اندیشیدن امت اسلامی در جهت اتحاد هرچه بیشتر در برابر استکبار جهانی است.

امام جمعه نوسود، حج را رزمایش بزرگ مسلمانان دانست و عنوان داشت: گردهمایی مسلمانان حول خانه خدا تذکری برای کشورهای عربی به خصوص عربستان که سنگ آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی را به سینه می زنند، است.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بزرگترین خطر برای جوامع اسلامی به شمار می روند تصریح کرد: وحدت و همدلی مسلمانان به فروپاشی این دو رژیم منحوس تسریع می بخشد و چهره بزک کرده آنها را که در باطن چهره ای خبیث مخفی شده است را به جهانیان آشکار می سازد.

وی در ادامه یادآور شد: حج به عنوان بزرگترین کنفرانس امت اسلامی نشانه وحدت و اخوت و احساس همدردی میان مسلمانان است که باید در این گردهمایی بزرگ ید واحده، علیه دشمنان اسلام باشند.

ماموستا عینی در پایان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب و ابراز تأسف از تعطیلی و عدم برگزاری مناسک حج، نماز های جمعه و جماعت و برنامه های مختلف دینی و مذهبی عنوان داشت: دلها از غربت کعبه و صفوف به هم پیوسته نمازهای یومیه و جمعه میان مسلمانان احساس غربت می کند و امید است این محرومیت کوتاه مدت به مدد الهی از بین رفته و بار دیگر شاهد همدلی و اقتدار مسلمانان در عرصه های مختلف باشیم.

فهرست