شناسه خبر: 68451

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=68451

امام جمعه آق قلا:
وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان در برابر توطئه دشمنان است
آخوند میرزاعلی گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی مسلمانان در برابر توطئه دشمنان است که باید مسلمانان وحدت و همدلی خود را حفظ و توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند عبدالحی میرزاعلی به مناسبت ایام حج امسال با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره مناسک حج ضمن تبریک عید قربان گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند حج امسال نماد قدرت مسلمانان در برابر استکبار است.
وی با بیان اینکه حج کنگره ای بزرگ وحدت مسلمانان است، گفت: مسلمانان باید با اتحاد و همبستگی در برابر هجمه های دشمنان جهان اسلام ایستادگی کنند زیرا که مسلمانان جهان در گوشه و کنار این جهان مورد ظلم و ستم این مدعیان حقوق بشر قرار گرفته اند.
امام جمعه اهل سنت آق قلا خاطر نشان کرد: همه مسلمانان باید وحدت عملی را سرلوحه خود قرار دهند و مسلمانان جهان برای برون رفت از مشکلات همانطور که رهبر انقلاب فرمودند باید از شعارهای وحدت، به وحدت عملی برسند.
آخوند عبدالحی میرزاعلی با تاکید براینکه دین اسلام به چشم رحم و مروت به تمام انسان ها نگاه می کند و به همین دلیل در برابر ظالمان ایستادگی و پشتیبان مظلومین در هر نقطه این جهان است، افزود: دین اسلام به چشم رحمت و برکت به تمام انسان ها نگاه می کند و نمود این موضوع را در نوع برخورد پیامبر (ص) با انسان ها از فقیر و ثروتمند می توان دید.
وی یادآور شد: زندگی پیامبر اکرم (ص) درس‌های بزرگی دارد که باید مسمانان این درس ها در زندگی خود بکار بگیرند و طبق قائده و قوانینی که خدواند به پیامبر اسلام (ص) امر کرده زندگی کنیم.

فهرست