شناسه خبر: 2553

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2553

امام جمعه جوانرود:
وزارت اطلاعات براساس قانون شرع تاسیس شده است
امام جمعه جوانرود گفت: وزارت اطلاعات براساس قانون شرع تاسیس شده و با رژیم شاه کاملا متفاوت و پایبندی به موازین قانونی و شرعی از دیگر تمایزات سیستم اطلاعاتی کشورمان در مقایسه با سرویس های اطلاعاتی دیکر کشورهای دنیا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به نقل از خبرگزاری ایرنا، ماموستا ملا احمد فخری در خطبه های نماز جمعه این هفته جوانرود با اشاره به فرا رسیدن نیمه شعبان و تبریک میلاد امام زمان (عج) افزود: وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) جمهوری اسلامی در مقایسه با سرویس های اطلاعاتی رژیم شاه کاملا متفاوت هستند.

وی اظهار داشت: حافظان امنیت و آرامش، مشاوران امین و مردمی بودن از ویژگی نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی است.

امام جمعه جوانرود در ادامه دشمنی استکبار و آمریکا را با نظام جمهوری اسلامی یادآور شد و گفت: دشمن در راس آن آمریکا و استکبار جهانی از شخص یا نهادی که برای اسلام و کشور مفید هستند عصبانی و آنان را مورد هجمه قرار می دهد.

خطیب جمعه جوانرود با اشاره به نام‌گذاری ۲۹ فروردین به عنوان روز ارتش توسط بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: امنیت کنونی و پایدار کشورمان به برکت مجاهدت های نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و امنیت آفرینان این مرز و بوم است.

امام جمعه جوانرود با اشاره به هفته جوان، شایستگی های جوانان ایران اسلامی را یادآور شد و گفت: امروز باید جوان ایرانی در دنیا به عنوان الگوی سایر جوانان جهان قرار گیرد و در جهت حفظ ارزش های اسلامی گام بردارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست