رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان:
ولایتمداری و وحدت‌محوری جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: ولایتمداری و وحدت‌محوری جذب حداکثری همراه با بصیرت و دشمن‌شناسی جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کردستان، حجت‌الاسلام سیدمحمد سادات ظهر امروز در دیدار هیئت اندیشه‌ورز شورای تبلیغات اسلامی کردستان با نماینده ولی فقیه کردستان با بیان اینکه این شورا یکی از کهن‌ترین و پرسابقه‌ترین نهادهای جمهوری اسلامی است، اظهار کرد:شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به منظور تبلیغ اهداف انقلاب اسلامی، ساماندهی حرکت‌های مردمی و ایجاد هماهنگی و انسجام منطقی بین دستگاههای دولتی و اخد تمهیدات به منظور حضور مستمر مردن در پاسداری از دستاوردها و ارزش‌های انقلاب و مواضع نطام جمهوری اسلامی در سال ۵۹ توسط امام راحل تاسیس شد.

وی خاطرنشان کرد: پس از گذشت چهل سال انقلاب ما با صلابت و به تعبیر مقام معطم رهبری در خط درست و صراط مستقیم حرکت کرده و با لحظه‌شناسی و اقدام به موقع در راستای تقویت جمهوریت و اسلامیت به عنوان دو رکن رکین انقلاب گام برداشته است.

 وی افزود: امروز این شورا همچنان با صلابت در خط درست حرکت می‌کند و ضمن دشمن‌شناسی و تقویت رکن جمهوریت و اسلامیت،  تلاش می‌کند آرمان‌های انقلاب اسلامی را باز تولید و برای قشر جوان جامعه نقش‌آفرینی کند.

وی اضافه کرد: این شورا تلاش دارد در راستای تقویت شناخت عموم به ویژه جوانان نسبت به چرایی و علل پیدایش حوادث انقلاب همچون نهم دی بپردازد تا نظام اسلامی در برابر حوادث و توطئه‌های مشابه در برابر نظام سلطه و ایادی داخلی آنها واکسینه شود.

وی با بیان اینکه ولایتمداری، وحدت‌محوری جذب حداکثری همراه با بصیرت و دشمن‌شناسی جزو شاخصه‌های اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوده و این شورا همواره درصدد بازتولید آرمان‌های انقلاب اسلامی است، تصریح کرد:  این شورا تلاش می‌کند در راستای تقویت شناخت عموم بویژه جوانان نسبت به چرایی و علل پیدایش حوادث انقلاب و همچنان آئینه‌ای عبرت‌آموز به پژواک رویدادهای مهم و عقبه‌های انقلاب اسلامی و حوادث مهم مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن و ۹ دی بپردازد تا نظام اسلامی در برابر حوادث و توطئه‌های مشابه در برابر نظام سلطه و ایادی داخلی آنها واکسینه شود.

حجت‌الاسلام سادات با تاکید بر استفاده از فضای مجازی در ایام مناسبتی به ویژه برنامه‌های عید غدیر خم و داه ولایت گفت: هیئت اندیشه ورز با حضور مدیران همگام با انقلاب تشکیل شده تا در برنامه‌های مختلف از وجود آنها استفاده شود.

 

.

فهرست