پاسداران نقش مهمی در حفاظت از آرمان‌های انقلاب داشته‌ است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،از کردستان از کردستان ماموستا سیدامجد قضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع دیواندره اظهار کرد: حلول ماه مبارک شعبان و میلاد با سعادت حضرت امام حسین(ع) که به نام روز پاسدار و سالگرد ولادت حضرت ابوالفضل عباس (ع) که به نام روز جانباز نام‌گذاری شده است را به ملت ایران تبریک می‌گویم.
وی خاطرنشان کرد: سوم شعبان ولادت حضرت امام حسین (ع) سلاله پاک حضرت رسول(ص) است که به عنوان روز پاسدار نامگذاری شده است.
امام جمعه موقت دیواندره افزود: پاسداران انقلاب اسلامی با پیروی از شجاعت و مردانگی و استقامت ایمان و فضایل اخلاقی امام حسین(ع) برای حفاظت از آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب اسلامی و همچنین حراست از آب و خاک و سرزمین همواره در صحنه‌ها حاضر بوده‌اند.
ماموستا قضایی خاطرنشان کرد: مقاومت و فداکاری و ایثار جانبازان در پیروزی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس برای همیشه در یاد و خاطره تاریخ ماندگار خواهد بود.
وی در ادامه ضمن تبریک سالروز تاسیس بنیاد مسکن، عنوان کرد: بنیاد مسکن بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به دستور و فرمان حضرت امام (ره) تشکیل شد.
امام جمعه موقت دیواندره گفت: این نهاد انقلابی با توجه به اهمیت مسکن محرومان و افتتاح حساب سبز در میدان خدمت حضور و نقش مهمی در راستای محرومیت‌زدایی در کشور ایفا کرده است.
ماموستا قضایی افزود: ایران اسلامی در زمینه فناوری غنی‌سازی اورانیوم و به راه انداختن زنجیره کامل غنی‌سازی انرژی هسته‌ای گام‌های بلندی را به برکت وجود جوانان متعهد، انقلابی و متخصص برداشت و روز ملی فناوری هسته‌ای نیز در همین راستا نام‌گذاری شده است.
وی اضافه کرد: دانشمندان جوان ایرانی ثابت کردند که ایران و ایرانی صاحب هوش و توانایی بالایی است و با شعار ما می‌توانیم توانسته اند در عرصه‌های علمی و فناوری صلح آمیز هسته‌ای نقش‌آفرینی کنند.
امام جمعه موقت دیواندره با بیان اینکه استفاده از انرژی هسته‌ای حق تمام کشورهاست، گفت: ایران در مسیر دستیابی به این تکنولوژی هزینه‌های زیادی را پرداخت کرده و تعدادی از دانشمندان این مرز و بوم به دست دشمنان به شهادت رسید‌ه‌اند.
وی اضافه کرد: تحریم‌های ظالمانه دشمنان علیه مردم ایران زمین نیز ناشی از درماندگی آنها در برابر توانایی و قدرت ملت ایران است.
به گفته وی، ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان محکم ایستاده و تحریم‌های اقتصادی دشمنان را مانند سایر توطئه افکنی‌های آنان نفش برآب خواهند کرد.
ماموستا قضایی با بیان اینکه ملت ایران محکم پای انقلاب و اهداف آن ایستاده است، گفت: دشمنان نمی‌توانند با تحریم‌های اقتصادی این ملت را به زانو درآورند و در جنگ اقتصادی نیز پیروزی با ملت ایران خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست