امام جمعه موقت سقز
پاسداری از تمامیت ارضی و حریم ولایت ویژگی بارز نیروهای مسلح است

به گزارش دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا ملا محمود ابن الخیاط در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع سقز اظهار کرد: ۲۹ فرودین یادآور وفاداری ارتش به آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی و دفاع از تمامیت ارضی کشور و پاسداری از حریم انقلاب اسلامی است.
امام جمعه موقت سقز گفت: مسئولین و دولت برای مردم کار کنند که با این کارها می‌توانید شکر نعمت جایگاهی که دارند را ادا کنند.
وی با بیان اینکه نیمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان نامگذاری شده است، گفت: سربازان گمنام برای امنیت کشور همانند سپاه، ارتش و نیروهای دیگر کوشا هستند.
وی خاطرنشان کرد: اداره کل اطلاعات در استان کردستان و در شهرهای دیگر نقش اساسی در برقراری امنیت داشته است.
وی افزود: سربازان گمنام در کنار مقابله با هسته‌های عملیاتی وابسته به گروهک تروریستی، تکفیری شناسایی و منهدم کردن آنها نقش مهمی در مقابله همه جانبه با فساد اقتصادی و از بین بردن باندهای سودجو در بازار سکه و ارز داشته‌اند.
ماموستا ابن‌الخیاط در ادامه خطبه‌ها از تلاش این سربازان گمنام در راستای ایجاد امنیت و آسایش در جامعه تقدیر کرد و گفت: تلاش شبانه‌روزی سربازان گمنام در ایجاد امنیت پایدار در کردستان قابل توجه است.
وی اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان در طول شبانه روز در آمادگی کامل قرار دارند تا هیچ کسی نتواند به امنیت مردم خدشه وارد کند و در این راستا همواره از خودگذشتگی نشان داده‌اند.
امام جمعه موقت سقز افزود: مقابله همه جانبه با قاچاقچیان مواد مخدر و اخلالگران در بازار سکه و ارز از دیگر فعالیت‌های سربازان گمنام بوده است.
ماموستا ابن‌الخیاط در ادامه با تبریک ۲۹ فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران، دفاع ار تمامیت ارضی کشور را از اقدامات ارتش دانست و گفت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست