امام جمعه اهل سنت نيل شهر تربت جام:
پایان داعش و گروههای تروریستی در منطقه و نقش بر آب شدن سیاست های استکبار در ایجاد تفرقه میان مسلمین عامل اصلی دشمنی آمریکا با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است
مولوي عبدالواحد رمضاني گفت: ملت ايران همواره از نهادهاي ارزشي و ديني خود دفاع مي كند و به هيچ قدرتي اجازه دخالت در امور كشور خود را نمي دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  خراسان،‌ مولوی عبدالواحد رمضانی، امام جمعه اهل سنت نیل شهر در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به میلاد مسعود حضرت حسین بن علی(ع) گفت: این روز به حق به نام روز پاسدار نامگذاری شده است چرا که امام حسین پاسدار دین جدش رسول الله است.

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی ارزشی و انقلابی است که حفظ و حمایت از آن از اولویت های نظام است.

مولوی رمضانی اظهار داشت: از جمله کارهایی که در طول این سال ها توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شده است که خدمت به مناطق محروم و خدمت رسانی به آسیب دیدگان بلاهای طبیعی ازقبیل سیل و زلزله و سایر اقدامات عمرانی بوده است که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه اگر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود داعش و تکفیریون تا الان  تشکیل حکومتشان را درخاورمیانه جشن می گرفتند، اظهار داشت: علت اینکه آمریکا و ترامپ سپاه را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده است،‌ اثر گذاری این نیروی ارزشی در منطقه و خدماتی است که ارائه داده است.

وی ضمن قرائت بیانیه ای این اقدام ترامپ را محکوم کرده و افزود: ملت ایران همواره از نهادهای ارزشی و دینی خود دفاع می کند و به هیچ قدرتی اجازه دخالت در امور کشور خود را نمی دهد.

متن بیانیه امام جمعه اهل سنت نیل شهر بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی رحمت الله علیه: اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

دفاع از سپاه دفاع از یک سازمان نیست بلکه دفاع از امنیت ملی کشور است و همه مردم ایران از سپاه دفاع می کند زیرا سپاه از آرمان و سرزمین خود دفاع می‌کند و سپاه پاسداران همیشه مورد حمایت مردم بوده در این ماجرا نیز همه از سپاه حمایت می کنیم.

لذا ما اهالی  بخش بوژگان و شهر نیل شهر اقدام خصمانه و بی خردانه و احمقانه آمریکا که خود حامی تروریست می باشد مبنی بر تروریست خواندن نهاد ارزشی و انقلابی سپاه پاسداران را شدیدا محکوم می نماییم و برای همه حافظان انقلاب اسلامی به ویژه سپاه پاسداران آرزوی سعادت و سربلندی را داریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست