امام جمعه سنندج
پایان داعش نزدیک است/تکفیر و خشونت با دین اسلام سازگار نیست
امام جمعه سنندج گفت: اقدامات ضد انسانی و ضد بشریت داعش در پاکستان تکرار حرکات وحشیانه آنها در سایر کشورهای مسلمان همچون سوریه، عراق و غیره است تاخت و تازهای وحشیانه آنها در این کشورها به برکت ایثارگریهای شهید سلیمانی عزیز برچیده شد و قطعا خون به برکت خون پاک شهید سلیمانی پایان داعش به زودی رقم خواهد خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا رستمی  با محکوم کردن جنایت گروه افراطی داعش در پاکستان و ریخته شدن خون کارگران بی گناه توسط این گروه تندرو تکفیری اظهار کرد: دین اسلام دین رحمت، اخوت، برادری و مهربانی است و هر نوع قتل و غارت مال و جان مردم در آن منع شده است.

وی اضافه کرد: در هیچ مکتبی در جهان بشریت کشتن انسان بی گناه قابل قبول نیست، متاسفانه امروز در گوشه و کنارجهان شاهد کشتار مسلمانان بیگناه به دست دستنشاندگان استکبار جهانی هستیم.

امام جمعه سنندج افزود: دشمن امروز به این نتیجه رسیده است که توان مقابله نظامی را با کشور ما ندارد و تنها راهکار ضربه زدن به دین اسلام و انقلاب را ایجاد تفرقه و شکاف در بین مسلمانان می داند.

وی افزود: اسلام دین محبت، ترحم، عدالت و ارزش گذاشتن برای انسانیت است، گفت: این دین برای تمام موجودات زنده روی زمین از جمله حیوانات و درختان حق و حقوقی قرار داده است.

وی گفت: اقدامات ضد انسانی و ضد بشریت داعش در پاکستان تکرار حرکات وحشیانه آنها در سایر کشورهای مسلمان همچون سوریه، عراق و غیره است تاخت و تازهای وحشیانه آنها در این کشورها به برکت ایثارگری های شهید سلیمانی عزیز برچیده شد و قطعا خون به برکت خون پاک شهید سلیمانی پایان داعش به زودی رقم خواهد خورد.

امام جمعه موقت سنندج با بیان اینکه خشونت و تندروی در دین اسلام و مکتب رسول اکرم جایگاهی ندارد، خاطرنشان کرد: امروز عده‌ای خود فروخته و دست نشانده استکبار جهانی به نام دین اسلام دست به جنایت می‌زنند و خون انسانهای بی گناه را به بدترین شیوه به زمین می ریزند.

ماموستا رستمی با تاکید براینکه داعش ساخته و حمایت شده دست استکبار است و هیچ ارتباطی با دین اسلام ندارد، افزود:  دشمنان اسلام با ایجاد و حمایت از گروه تروریستی داعش سعی در ضربه زدن به اتحاد مسلمانان اهل تشیع و تسنن را دارند و برای رسیدن به این هدف به نام سنی دست به ریختن خون برادران شیعه و به اسم شیعه دست به ریبختن خون برادران سنی می زنند.

انتهای پیام/

فهرست