مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور طی فراخوانی اعلام کرد
پذیرش طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در کردستان آغاز شد/پذیرش‌ تا ۲۶ مردادماه ادامه دارد
پذیرش طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کردستان از ۲۵ تیرماه در استان کردستان آغاز و تا 25 مرداد ماه جاری ادامه دارد.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دبیرخانه شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از  کردستان، براساس اعلام مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور پذیرش طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت استان کردستان از ۲۵ تیرماه در استان کردستان آغاز و تا ۲۵ مرداد ماه جاری ادامه دارد.

براساس فراخوان اعلام شده از سوی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، علاقه‌مندان به شرکت در مدارس علوم دینی می‌توانند با مرجعه به مراکز بزرگ اسلامی و مدارس علوم دینی اهل سنت در شهرستان‌ها نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

زمان ثبت‌نام در مدارس علوم دینی از ۲۶ تیرماه تا ۲۵ مردادماه است و آزمون ورودی نیز ۱۰ شهریورماه برگزار می‌شود.

التزام عملی به قانون اساسی و نظام جمهوری اسلامی، برخوداری از صلاحیت‌های اعتقادی، اخلاقی و اجتماعی، داشتن مدرک تحصیلی دیپلم با حداقل معدل ۱۲ و یا مدرک سوم راهنمایی با حداقل معدل ۱۴ و قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه از شرایط پذیرش طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در این استان است.

اعطای مدرک تحصیلی معتبر و رسمی، بهره‌مندی از بیمه و خدمات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کشور، برخورداری از کمک هزینه تحصیلی از مزایای شرکت در مدارس علوم دینی اهل سنت است.

مدرسه خواهران حضرت خدیجه سلام علیها شهرستان سنندج نیز با همین شرایط طلبه خواهر می پذیرد و یکی از مزایای آن استفاده از خوابگاه شبانه روزی است که در اختیار خواهران شهرستانی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست