پوشش خبری تمدید مهلت ثبت نام نخستین مهرواره قرآنی طاها در بخش خبری شبکه قرآن و معارف سیما
بخش خبری شبکه قرآن و معارف سیما در ارتباط مستقیم تصویری با دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت به پوشش خبری تمدید مهلت ثبت نام نخستین مهرواره قرآنی طاها پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اعلام تمدید مهلت ثبت نام نخستین مهرواره قرآنی طاها توسط معاون فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت بخش خبری شبکه قرآن و معارف سیما در ارتباط مستقیم تصویری با این دبیرخانه به پوشش خبری این رویداد مهم قرآنی کشور پرداخت.

 

 

بر اساس این گزارش به دلیل استقبال گسترده از نخستین مهرواره قرآنی طاها و بر اساس نظر دفاتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت مناطق قومی کشور مهلت ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان آذر ماه تمدید گردید.

علاقمندان می توانند با مراجعه صفحه ویژه مهرواره قرآنی طاها در این دوره از مسابقات ثبت نام نمایند.

***صفحه ویژه اولین مهرواره قرآنی طاها***

گفتنی است این دوره از مسابقات با همکاری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به صورت مجازی با عنوان ” مهرواره قرآنی طاها و شعار « قرآن، کتاب زندگی» برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این مسابقات ترویج سبک زندگی اسلامی، شناسایی و تقویت استعدادهای قرآنی در خانواده های طلاب و روحانیون اهل سنت و همچنین ترویج معارف قرآن در فضای مجازی عنوان شده است.

این دوره از مسابقات در رشته های حفظ ۱، ۳، ۵، ۱۰، ۲۰ و ۳۰ جزء، حفظ موضوعی و سوره های منتخب، قرائت ترتیل و تحقیق، ترجمه و مفاهیم، یادداشت قرآنی، نقاشی و قصه‌گویی قرآن، خوش‌نویسی آیات قرآنی و همچنین تولید و نشر محتوای قرآنی در گروه های سنی مختلف برگزار می گردد.

معاونت فرهنگی و امور اجتاعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت پیش از این هفت دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه طلاب و روحانیون اهل سنت کشور را در چند مرحله و به شیوه حضوری برگزار کرده است که امسال با توجه به شیوع بیماری منحوس کرونا و عدم برگزاری مسابقات به صورت حضوری، هشتمین دوره این مسابقات را در قالب همین مهرواره برگزار می‌ نماید ه طلاب و روحانیون نیز می توانند در آن ثبت نام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست