پیام امام جمعه اهل سنت سیریک در محکومیت اهانت روزنامه فرانسوی
در پی اهانت نشریه فرانسوی، عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت سیریک: ما مردم شهرستان سیریک همدل و هم زبان با سایر مسلمین جهان این عمل زشت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام و قرآن کریم را محکوم می‌نماییم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان،در پی اهانت نشریه فرانسوی ، عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت سیریک با انتشار پیامی این اقدام را محکوم کرد.

متن پیام بدین شرح است:

با آرزوی سر بلندی اسلام و مسلمین در سراسر کیتی و آبادانی ایران عزیز زیر سایه رهبری حکیمانه و فرزانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای دام ظله العالی، باز هم دشمنان قسم خورده اسلام که چشم دیدن شکوفایی دین مبین اسلام و تحمل جهانی شدن آنرا ندارند دست به دسیسه های خبیثانه ای زده اند تا بخیال خام خود و با خوابهای که برای اسلام دیده اند جلوی این نور را بگیرند اما خداوند می فرماید(یریدون لیطفووا نورالله بافواههم والله متم نوره ولوکره الکافرون ) و ما درجوابشان فریاد میزنیم (قل موتوا بغیظکم) به حول و قوه الهی ما پیروزیم.

ما مردم شهرستان سیریک همدل و هم زبان با سایر مسلمین جهان این عمل زشت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام و قرآن کریم را محکوم می‌نماییم.

فهرست