پیام تبریک امام‌جمعه اهل سنت کنگان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
شیخ محمد جمالی امام‌جمعه اهل سنت کنگان با صدور پیامی آزادسازی خرمشهر را نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌های دفاع از تمامیت ارضی کشور بیان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ محمد جمالی امام‌جمعه اهل سنت کنگان با صدور پیامی آزادسازی خرمشهر را نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌های دفاع از تمامیت ارضی کشور بیان کرد.

متن پیام بدین شرح است:
بسمه‌تعالی
حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از رویدادهای مهم تاریخ پرفرازونشیب انقلاب اسلامی ایران است که با مدد الهی و صلابت و فداکاری فرزندان قهرمان این مرزوبوم به وقوع پیوست و عظمت آن برای همیشه در حافظه تاریخی ملت ما به یادگار خواهد ماند.
آزادسازی خرمشهر نمادی از وحدت و همبستگی ملی و حضور شجاعانه مردم در عرصه‌های دفاع از تمامیت ارضی کشور بود و بی‌شک باورها و نگرش‌های اصیل دفاع از حریم ارزش‌های ناب این انقلاب را می‌توان تا ابد برای تمامی آزادیخواهان و عدالت‌طلبان جهان تفسیر کرد.
فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی را به عموم مردم شهیدپرور ایران اسلامی و به‌ویژه مردم شریف شهرستان کنگان، خصوصاً خانواده معزز و معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان عزیز تبریک عرض نموده، از درگاه حضرت حق برای ملت بزرگ ایران اسلامی اقتدار و سربلندی روزافزون و برای همه شهدای انقلاب، شهدای جنگ تحمیلی، شهدای نفاق و ترور،  شهدای مدافع  حرم و به‌ویژه  شهدای والامقام آزادسازی خرمشهر، رحمت واسعه الهی و علو درجات مسئلت داریم.

محمد جمالی
امام‌جمعه اهل سنت کنگان
و رئیس شورای روحانیت اهل سنت استان بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست