خاموشی
پیام تسلیت رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی درگذشت مدیرکل سازمان توسعه اسلامی مالزی
رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پیامی درگذشت مدیرکل سازمان توسعه اسلامی مالزی موسوم به «جاکیم» و رئیس هیئت داوران مسابقات قرآن این کشور را به وزیر امور دینی مالزی تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت حجت‌الاسلام و المسلمین «سیدمهدی خاموشی» رئیس شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت، در پیام تسلیت خود خطاب به دکتر «ذوالکفل محمد البکری»، وزیر امور دینی مالزی، نوشت: با نهایت تأسف و تألم و با قلبی مؤمن به قضا و قدر خداوند متعال، خود را در غم و اندوه شما شریک می‌دانیم و خالصانه‌ترین تسلیت و همدردی خود را خدمت جنابعالی به مناسبت درگذشت دکتر «پیموزی بن یحیی» مدیرکل سازمان جاکیم تقدیم می‌کنیم.

وی در ادامه این پیام از خداوند عز و جل مسئلت کرده است که آن مرحوم را مشمول رحمت واسعه و آمرزش خود قرار و در بهشت برین جای داده و با پیامبران، شهدا، صدیقین و صالحین خود محشور فرماید.

«پیموزی بن یحیی» روز پنجشنبه، ۱۷ مهرماه در بیمارستانی در ایالت «سلانگور» مالزی بر اثر عوارض قلبی و عروقی ناشی از بیماری کرونا، در سن ۵۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.

او که در سال ۱۹۶۱ در ترنگانو به دنیا آمده بود، در رشته مطالعات اسلامی از دانشگاه مالایا مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کرد. وی در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ میلادی معاونت توسعه انسانی جاکیم را بر عهده داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست