پیام تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و گرامیداشت ۱۵ خرداد از سوی امام‌جمعه اهل سنت کنگان
شیخ محمد جمالی: در حالی به سوگ آن سفرکرده می‌نشینیم که به‌واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب ایشان، سکان هدایت و رهبری ملت آزاده و بزرگ ایران اسلامی را بر عهده‌ گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، شیخ محمد جمالی امام‌جمعه اهل سنت کنگان در سی‌امین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) با صدور پیامی گفت: در حالی به سوگ آن سفرکرده می‌نشینیم که به‌واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب ایشان، سکان هدایت و رهبری ملت آزاده و بزرگ ایران اسلامی را بر عهده‌ گرفته است.
متن پیام بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است.
در سی مین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دل‌ها، در حالی به سوگ آن سفرکرده می‌نشینیم که به‌واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب ایشان، سکان هدایت و رهبری ملت آزاده و بزرگ ایران اسلامی را بر عهده‌ گرفته و به منزلگاه سعادت هدایت می‌نماید.
در این فرصت، ضمن پاسداشت یاد و خاطره بزرگ معمار کبیر انقلاب اسلامی، سالروز قیام ۱۵ خرداد ۴۲ را نیز که نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی برعلیه استبداد و استعمار است و با نام و اندیشه و راه امام راحلمان پیوند جاودانه خورده گرامی می‌داریم. امید آنکه بیرق پر اهتزاز انقلاب اسلامی که با خون بسیاری از جوانان و مردم مؤمن این سرزمین آذین بسته است، برای همیشه برافراشته و مستدام بماند.

محمد جمالی
امام‌جمعه اهل سنت کنگان
و رئیس افتا و هیئت پاسخگویی به مسائل شرعی اهل سنت استان بوشهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست