پیام رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان به مناسبت آغاز سال ۹۹
 حجت الاسلام و المسلمین دکتر باوقار با انتشار پیامی آغاز سال نو را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر باوقار طی پیامی به مناسبت آغاز سال جدید، اظهار داشت: در سالی که گذشت، ملت شریف ایران و به خصوص مردم ولایتمدار استان هرمزگان مانند همیشه در عرصه ‌های مختلف اجتماعی سیاسی معنوی خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری ـ اطلاع رسانی دفتر نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت هرمزگان، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

ضمن حمد و سپاس خداوند متعال، یکی از برکات عید نوروز امسال مصادف شدن آن با ماه مبارک رجب است؛ ماهی که برای بندگان خاص درگاه احدیتش نویدبخش راهیابی به توفیقاتی عظیم و ورود بر میدان رحمت الهیست. رحمتی که عباد صالح را از افتادن در پرتگاه های دنیوی نجات داده و مسیر بندگی برای آنان به خوبی هموار میشود و البته بندگان شایسته الهی با استفاده از برکات والای این ماه، تمرین بندگی نموده و نزول رحمت ها را به نظاره می نشینند.

در سالی که گذشت ملت شریف ایران و به خصوص مردم ولایتمدار استان هرمزگان مانند همیشه در عرصه ‌های مختلف اجتماعی سیاسی معنوی خوش درخشیدند.

در بحبوحه توطئه و عداوت های دشمنان و مستکبران و با وجود مشکلات مختلف، در راهپیمایی ۲۲ بهمن، راهپیمایی روز قدس و سایر میادین با حضور خود پیام دفاع از انقلاب و ارزشهای آن را طنین انداز کردند و با تشییع با شکوه پیکر مطهر سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی شکوه و اقتدار و قدر شناسی از جانفشانی های مدافعان شرافت، انسانیت و میهن عزیزمان را به رخ جهانیان کشیدند.

مدیریت دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان هرمزگان ضمن تبریک آغاز سال نو به مردم شریف هرمزگان، تهنیت و درود قلبی خود را محضر حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه) تقدیم نموده، طول عمر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و همه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال طلب و برای مردم عزیز ایران سعادت، اقتدار، سلامتی، آرامش و توفیق را مسئلت دارد.

احمد رضا باوقار زعیمی

نوروز۱۳۹۹

فهرست