شناسه خبر: 969

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=969

پیام ماموستاغفوری در خصوص سیل اخیر شهرستان روانسر
ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه روانسر در پی بارش های اخیر در استان کرمانشاه و شهر روانسر در پیامی از مسئولان استان کرمانشاه و شهر روانسر قدر دانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیر خانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت،از کرمانشاه در پی بارش های اخیر در استان کرمانشاه و شهر روانسر ماموستا ملا عبدالله غفوری امام جمعه این شهر در پیامی از مسئولان استان کرمانشاه و شهر روانسر قدر دانی کرد.

متن این پیام بدین شرح است:

از استاندار پر تلاش مدیران،مسئولین و مردم بخاطر مدیریت مناسب بارش ها در شهرستان روانسر به رسالت الهی و انسانی خود عمل کرده اند سپاسگزاریم ان شاالله هرچه بهتر برای جبران خسارت وارده تلاش و اقدام کنند .

در شهرستان روانسر که  بحمد الله بارش های قابل توجهی  به ثبت رسید که با مدیریت مسئولین و آبخیزداری درست مشکلات پیش آمدە حل شد و از این بحران آسوده گشتیم که جا دارد ازهمه تلاش های شبانه روزی تشکر و قدردانی بکنیم.

در شب گذشته شاهد آزمون سخت و بحرانی در کل شهرستان بودیم و خسارتهای مالی زیادی به مردم وارد گردید، وضعیت اکثر روستاها و حتی داخل شهر بحرانی بود، بسیاری از زیرساختهای شهری و روستایی و پلهای ارتباطی دچار خسارت و آسیب جدی گردید اما خداوند را شاکریم که تلفات جانی نداشتیم و بر خود لازم می دانم از همکاری و کمک رسانی عموم مردم شهرستان، حضور استاندار لایق و متعهد و دلسوز در شهرستان، مسولین  پرتلاش و خدمت گذار، فرماندار و اعضای ستاد بحران, بخشدار، شهرداری، مدیرکل هلال احمر استان بعنوان نماینده استاندار، پادگان شهید همت، قرارگاه شهید کاظمی، سپاه ناحیه روانسر، نیروی انتظامی و تمام ادارات شهرستان و نیروهای مردم نهاد،  فعالین رسانه ای واجتماعی که تا صبح بیدار و در کنار مردم در مناطق بحرانی حضور داشتند و آنچه در توان داشتند دریغ نکردند تشکر ویژه ای داشته باشیم. از مسئولین محترم تقاضامندم واقعیت خسارت این بحران را که از پرآسیب ترین شهرستان های استان بود و از نزدیک شاهد بوده اند در جهت کمک به افراد و خانواده های آسیب دیده و جاهای خسارت دیده پیگیری و گزارش نموده و از این فرصت استفاده و مطالبه نمایند که در این شرایط بداقتصادی مردم آسیب دیده را فراموش نکرده و به فکر آبادانی و جبران خسارت وارد شده باشند .

فهرست