امام جمعه اهل سنت تالش :
پیروی از دفتر مقام معظم رهبری در اعلام عید فطر وحدت و انسجام در ایران اسلامی را مخابره کرده است
حجت الاسلام حسین خانی ‌پور: مبنا قرار دادن دفتر مقام معظم رهبری برای اعلام عید فطر و برگزاری هماهنگ نماز عید فطر در سراسر کشور بسیار حائز اهمیت بود و وحدت و انسجام در ایران اسلامی را به جهانیان مخابره کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گیلان ؛ حجت الاسلام حسین خانی ‌پور امام جمعه اهل سنت مسجد محمدیه شهرستان تالش در سخنانی در جمع نمازگزاران مسجد محمدیه با اشاره به پیروی ملت مسلمان ایران از دفتر مقام معظم رهبری در اعلام عید فطر، گفت : مبنا قرار دادن دفتر مقام معظم رهبری برای اعلام عید فطر و برگزاری هماهنگ نماز عید فطر در سراسر کشور بسیار حائز اهمیت بود و وحدت و انسجام در ایران اسلامی را به جهانیان مخابره کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مساله فسطین و معامله قرن و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع قدس و بیت المقدس اشاره کرد و ضمن محکوم کردن اقدامات بر علیه ملت مظلوم فلسطین، اظهار داشت: مساله فلسطین تنها یک مساله دینی نیست و نه تنها مسلمانان بلکه همه آزادی خواهان در جهان در مقابل جنایات رژیم اشغالگر قدس واکنش نشان می دهند.

امام جمعه اهل سنت تالش ادامه داد: یقیناً بسیار دردناک است که انسان در جلوی چشمش خانواده اش را به شهادت می رسانند و اموالش را تصاحب می کنند و جز پناه بردن به خدا کار دیگری از دستانش بر نیاید زیرا با یک ارتش از یک رژیم خبیث و غاصب طرف است.

حجت الاسلام حسین خانی ‌پور در پایان سخنان خود به موضوع لزوم کمک به نیازمندان و تلاش های کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) اشاره کرد و بیان داشت: زحمت کشان کمیته امداد امام خمینی(ره) واسطه کمک های ما هستند و خودشان نفعی از این راه نمی برند و فقط کمک های مردم دل آنان را شاد می کند تا بتوانند به خانواده های بیشتری یاری رسانند.

وی با بیان اینکه هرکس هر چه در توان دارد هر چند بسیار ناچیز در صندوق های کمیته امداد مقرر در بیرون از مسجد محمدیه قرار دهد، افزود: با وجود فشار اقتصادی که از سوی استکبار جهانی که بر ملت ایران تحمیل می شود، فقرا بیشتر از همه در مضیقه هستند و با سختی زندگی می کنند و همین کمک های ناچیز جمع می شوند و دل آن ها را شاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست