امام جمعه اهل سنت بخش اسالم :
پیروی از فرمایشات گران بهای مقام معظم رهبری وظیفه همه ما است
حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان تاکید کرد : پیروی از فرمایشات گران بهای مقام معظم رهبری وظیفه همه ما است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ؛ حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی امام جمعه مسجد فاروق اعظم بخش اسالم در گفت و گو با رابط خبری شعبه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت گیلان تاکید کرد : پیروی از فرمایشات گران بهای مقام معظم رهبری وظیفه همه ما است .

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال رونق تولید افزود : همه مردم ، مسئولین و علما موظفند روش کار و خط مشی را در ابتدای سال رهبر عظیم الشان ما برایمان معین می کند سر لوحه امور قرار دهیم و اگر اینگونه باشد سال پر برکتی را پیش رو خواهیم داشت و کشور در مسیر پیشرفت و توسعه قدم های محکمی را خواهد برداشت .

امام جمعه اهل سنت بخش اسالم با تاکید بر نقش علما در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ، اظهار داشت : علما و روحانیون می توانند نقش مهمی را در این عرصه ایفا کنند و مبلّغ خوبی برای انتقال این پیام مهم رهبری به مردم باشند و کشور را به سوی خودکفایی و سربلندی سوق دهند .

وی با بیان اینکه رونق تولید حاوی پیامی مهم برای مردم و مسئولان است ، خاطرنشان کرد : وظیفه مهم مسئولان در این زمینه حمایت از کالاهای داخلی و کمک به چرخه تولید ملی و جلوگیری از واردات بی رویه که به رونق تولید در کشور ضربه می زند ، است .

حجت الاسلام تاج الدین برزکوهی با اشاره به رابطه مستقیم حمایت از کالای داخلی با رونق تولید و در نهایت پیشرفت و توسعه کشور ، افزود : مردم نیز برای تحقق رونق تولید وظیفه دارند و آنان باید در جایی که کالای داخلی وجود دارد آن را مورد استفاده قرار دهند تا رونق به کارخانجات داخلی باز گردد و جوانان کشور بیکار نشوند .

وی با بیان اینکه مسئولیت بیکاری جوانان متوجه خودمان است ، اظهار داشت : اگر ما کالای داخلی خریداری کنیم به تولید ملی رونق بخشیده ایم و این به آن معنا است که جوانان بیشتری مشغول به کار می شوند و آمار بیکاری و فقر در جامعه کمتر خواهد شد .

این عالم اهل سنت رونق تولید را عامل شکست دشمنان دانست و خاطر نشان کرد : امروز که دشمن جنگ اقتصادی را برای مقابله ملت ایران به راه انداخته ، اگر تولید داخلی به رونق برسد ، دشمن شکست سنگینی را متحمل خواهد شد و همه هزینه هایی را که برای فشار و تحریم بر علیه ما انجام داده است از بین خواهد رفت و مردم باید به اهمیت این موضوع پی ببرند و بدانند که پیشرفت اقتصادی نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست