شناسه خبر: 64028

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=64028

امام جمعه مریوان
پیروی از ولایت‌ فقیه رمز اقتدار ایران اسلامی است
امام جمعه مریوان گفت: پیروی از ولایت‌ فقیه رمز اقتدار ایران اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا مصطفی شیرزادی اظهار کرد: اگر امروز نام ایران از همه لحاظ مخصوصا در حوزه امنیت زبانزد دشمنان قسم‌خورده است به برکت پیروی از ولایت فقیه و اتحاد ملی و غیرت سربازان ایران اسلامی به دست آمده است.

وی تصریح کرد: به برکت وجود نیروهای مسلح همیشه در عرصه هیچ دشمنی جرأت تعدی به خاک ایران اسلامی را ندارد و اجازه حضور هیچ بیگانه‌ای را در این منطقه نخواهیم داد.

امام جمعه مریوان با بیان اینکه شکوه و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون مجاهدت و فداکاری فرزندان این مرز و بوم است، عنوان کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی درس آموخته مکتب اسلام ناب محمدی (ص) هستند.

ماموستا شیرزادی با بیان اینکه امنیت امروز کردستان امنیتی پایدار و مثال زدنی است، گفت: مردم این استان برای بدست آمدن این امنیت بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ شهید بومی و ۱۸ هزار شهید مهاجر را تقدیم کرده‌اند.

وی اظهار کرد: با وجود تمام تلاش گروه‌هایی معاند و ضد انقلاب برای از بین بردن امنیت در این منطقه حضور سربازان انقلابی و سبز پوشان نیروهای مسلح همواره آنان را ناامید کرده است.

امام جمعه مریوان در ادامه به برگزاری رزمایش «اقتدار شهدای مسلمان کُرد» که هم‌اکنون در شمال غرب کشور در حال اجرا است گریزی زد و گفت: مهمترین پیام این رزمایش اتحاد و همبستگی مردم و اقتدار سپاه در منطقه است.

ماموستا شیرزادی اضافه کرد: عمل به فرامین و منویات مقام معظم رهبری یکی از مهم‌ترین راهبردهای سپاه است و همین موضوع موجب شده که در تمام عرصه‌ها خوش بدرخشند.

وی افزود: سپاه استان با توزیع بسته‌های معیشتی و همدردی و دستگیری از نیازمندان در راستای رفع محرومیت‌زدایی گامی اساسی و جهادی برداشته است.

فهرست