امام جمعه موقت پیرانشهر:
پیشرفت های علمی در حوزه دفاعی موید قدرت و اقتدار ایران اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از آذربایجان غربی، ماموستا سرخابی، امام جمعه موقت پیرانشهر در گفتگو با روابط عمومی دفتر استانی اظهار داشت: فشار آمریکا برای مذاکره و بهانه سقوط پهباد همیشه بوده و این آمریکاست که با نقض معاهدات بی اعتمادی را ایجاد کرده است و به دلیل انتخابات و بهره برداری سیاسی ترامپ دنبال منافع شخصی است.

وی افزود: خروج از برجام و تلاش برای ایجاد یک فشار بین المللی توطئه ای بیش نیست.

ماموستا سرخابی خاطر نشان کرد: فشار موشکی و تلاش برای تحریم فرصتی برای جمهوری اسلامی است و استکبارجهانی باید بداند که ایران اجازه تحاوز را به هیچ کشوری نخواهد داد.

وی گفت: پیشرفت های علمی در حوزه دفاعی موید قدرت و اقتدار ایران اسلامی است و دفاع از حریم کشور طبق قوانین بین المللی یک امر طبیعی است و نیروهای نظامی و سپاه با قدرت از مرز و بوم کشور دفاع خواهند کرد.

امام جمعه موقت پیرانشهر تصریح کرد: ملت ایران و همه اقوام و مذاهب با همدلی از خاک وطن دفاع میکنند و اجازه تجاوز و نفوذ در کشور با توطئه جنگ یا اختلاف داخلی در بین مذاهب را نخواهند داد و توطئه ارعاب مردم نیز  با اراده مردم و تدابیر مقام معظم رهبری خنثی خواهد شد.

وی اذعان داشت: پیروی و حمایت از رهنمودها و منویات رهبری باعث پیروزی و تدوام انقلاب اسلامی خواهد شد.

ماموستا سرخابی با تبریک هفته قوه قضاییه و ۷ تیرخاطرنشان کرد: ترور شخصیت ها و توطئه برای حذف رهبری همیشه جزو نقشه های دشمنان بوده است و حتی ترور شخصیت های علمی و مسئولین سیاسی را در برنامه دارند و دنیا نیز متوجه شده است که خود آمریکا و استکبار حامی تروریسم است.

وی گفت: حاکمیت برای اجرای عدالت و دفاع از حق و حقوق مردم تلاش کند و این عدالت پروری را دشمنان کشور نمی خواهند و وجود قضات و متفکران این حوزه از جمله شهید بهشتی نمونه ای از تلاش جمهوری اسلامی برای اجرا و تحقق عدالت در جامعه اسلامی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست