شناسه خبر: 3757

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=3757

وزیر کشور در دیدار با علمای اهل تسنن خراسان شمالی:
پیوند قومیت ها موجب تحکیم نظام شده است
وزیر کشور گفت: تنوع و وحدت اقوام و نژاد در مناطق مختلف زیبایی خاصی به کشور داده و این امر، موجب تحکیم نظام جمهوری اسلامی شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از خراسان، عبدالرضا رحمانی فضلی روز پنجشنبه (۱۲ اردیبهشت ماه) در جمع مردم اهل سنت خراسان شمالی اظهار داشت: هر یک از این اقوام همچون چراغی روشن و پر نور در کشور می درخشند.

وی اظهار داشت: وحدت بین شیعه و اهل سنت ملت ما را شجاع، مستقل و آزاد به بار آورده است که دشمنان از این وضعیت نگران هستند.

وزیر کشور افزود: با وجود لشکر کشی های بیگانگان و استعمارگران، ملت ایران در این چهل سال راه خود را به خوبی طی کرده است.

رحمانی فضلی با بیان اینکه دشمنان ایران شعارهایشان متفاوت تر از گذشته شده است، افزود: آنها می خواهند ایران، انرژی نو و جدید نداشته باشد و همچنین در منطقه نیز تاثیرگذار نبوده و به دنیای اسلام نیز کمک نکند.

وزیر کشور با بیان اینکه اسلام دنیای بیداری است، افزود: همه مردم به این امر واقف هستند.

رحمانی فضلی افزود: آمریکا با هزینه مسلمانان، تکفیری تروریست تربیت و همچنین جبهه صهیونیست را تقویت می کند.

وی اظهار داشت: عربستان با این همه خوش خدمتی باز هم به عنوان گاو شیرده و دلقک برای آمریکایی ها است.

وزیر کشور با اشاره به تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: رئیس جمهور آمریکا در مقابل چشمان همه به تعهدات خود عمل نکرد و ایران در مقابل آن خویشتن داری کرد و چون کشور های دیگر همراه بودند ما نیز همراهی کردیم.

وی افزود: به کشورهای مسلمان که مورد استعمار قرار گرفته اند کمک های حقوقی و بشر دوستانه کرده و باز هم این کار را انجام خواهیم داد.

رحمانی فضلی به جریان سیل اخیر در کشور اشاره و تاکید کرد: ما برای کمک به سیل زدگان نیاز به تقاضا نداشتیم و هر کشوری که دوست داشت می توانست طبق قوانین بین المللی کمک کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست