شناسه خبر: 2598

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=2598

امام جمعه شهر فراغی:
چشمان بیدار سربازان گمنام در حال تامین امنیت مردم است
امام جمعه شهر فراغی گفت: امنیت ایران اسلامی به سادگی به دست نمی آید بلکه چشمان بیدار و اندیشه های فعال سربازان گمنام امام زمان (عج) درحال تامین امنیت مردم است.

به گزارش پایگاه خبری دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از گلستان، آخوند محمد امین صفری در نماز جمعه این هفته شهر فراغی گفت: ما مردم ایران اسلامی می دانیم در شرایط کنونی که شرق و غرب کشورمان از لحاظ امنیتی نا امن است، امنیت ایران اسلامی به سادگی به دست نمی آید بلکه چشمان بیدار و اندیشه های فعال سربازان گمنام امام زمان (عج) درحال تامین امنیت مردم است.

وی تصریح نمود: سربازان گمنام به عنوان حافظان و تامین کنندگان امنیت در میهن اسلامی در عین گمنامی با روحیه جهادی و قلبی مملو از ایمان به خدا و عشق و ایثار نسبت به انقلاب، رهبری و مردم و کشور به انجام وظایف خود می پردازند.

امام جمعه شهر فراغی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و خدمات نیروهای ارتش و سپاه در سیل گلستان، افزود: در ایام وقوع سیل گلستان شاهد زحمات، خدمات و امدادرسانی نیروهای مردمی، بسیجی، سپاهی، ارتشی و سایر عزیزان در مناطق سیلزده بودم و خداوند متعال را شاکرم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در مورد ادای حق الناس و ترس از ظلم کردن مطالبی بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست