شناسه خبر: 100870

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=100870

چشمی که برای امنیت مردم بیدار بماند، فردای قیامت روشن خواهد شد
مولوی حکیمی بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان وظیفه سنگینی را برای آرامش مردم به دوش گرفته اند و چشمی که برای امنیت مردم بیدار بماند، فردای قیامت روشن خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت ازسیستان و بلوچستان مولوی محمد عالم حکیمی امام جمعه اهل سنت آسپیچ شهرستان سراوان در مصاحبه با ما به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان گفت: سربازان گمنام امام زمان وظیفه سنگینی را برای آرامش مردم به دوش گرفته اند و چشمی که برای امنیت مردم بیدار بماند، فردای قیامت روشن خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد خداوند متعال هم در قرآن کریم برای ایجاد امنیت تاکیدات زیادی داشته است و لازم است تا ما هم برای برقراری امنیت همکاری داشته باشیم، زیرا آحاد مردم در خصوص امنیت مسئولیت دارند و علما هم باید مردم را به برقراری آن دعوت کنند.
مولوی حکیمی تصریح کرد: اگر امنیت و آرامش نباشد، امور عبادی، اقتصادی و فرهنگی انجام پذیر نیست و زمین می ماند.
امام جمعه آسپیج اظهار داشت: ما باید قدردان زحماتی که سربازان گمنام امام زمان بدون چشم‌داشتی انجام می‌دهند، باشیم.
وی بیان کرد: بیشتر وقت ها بدون آنکه مردم از توطئه های دشمنان و تروریست ها خبر داشته باشند، سربازان گمنام امام زمان آنها را منهدم و در نطفه خفه می کنند.
مولوی حکیمی اذعان داشت: ما از خداوند متعال به دلیل این امنیت سپاسگزاریم که نسبت به کشورهای دیگر در منطقه از امنیت خوبی برخورداریم و مردم به کار و زندگی خود مشغولند.

فهرست