شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب علیه السلام روستای بنود:
چهاردهم خردادماه، یادآور سوگ امت اسلامی در فراق عبد صالح خدا است
. غم فقدان مردی بزرگ و کم‌نظیر که باقوت ایمان و صداقت و پاکی، پرچم قیام علیه ظلم و تاریکی را برافراشت و میراث گران‌قدر انقلاب اسلامی را به یادگار گذاشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از بوشهر، به مناسبت سی و دومین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، شیخ اسماعیل خمیسی امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب علیه السلام روستای بنود، پیامی بدین منظور صادر نمود.
متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم 
انقلاب اسلامی ایران، حماسه‌ای شگرف در تاریخ معاصر به شمار می‌رود که با عنایت خاص خدای متعال و به دست حماسه‌آفرین بی‌بدیل قرن، امام خمینی(ره) و همراهی مردم شریف ایران، با هدف برپایی نظام جمهوری اسلامی به پیروزی رسید.
چهاردهم خردادماه مظهر پیوند و دل‌بستگی ملت ایران با امام بزرگوار است. روزی که یادآور سوگ امت اسلامی در فراق عبد صالح خدا حضرت امام خمینی (رحمهالله علیه) است. غم فقدان مردی بزرگ و کم‌نظیر که باقوت ایمان و صداقت و پاکی، پرچم قیام علیه ظلم و تاریکی را برافراشت و میراث گران‌قدر انقلاب اسلامی را به یادگار گذاشت. خمینی کبیر با باور به خدا و مردم، دین را به صحنه قدرت و حاکمیت رساند و استقلال و آزادی و ایمان را به ملت ایران هدیه کرد.
اگر چه او امروز در میان ما نیست، لیکن راه و رسم و آرمان های او همچنان زنده است و مردم ایران اسلامی به رغم گذشت ۳۲ سال از رحلت آن عزیز بزرگوار، نشان دادند که بر عهد و پیمان خویش ایستاده اند و راه امام و مقتدای خویش را ادامه می دهند. خداوند متعال را شاکریم که پرچم خمینی کبیر در دست فرزند دیگری از سلاله زهرای اطهر (س) است،کسی که با تدبیر هوشمندانه و رهنمودهای عالمانه خویش، کشتی انقلاب را به سمت ساحل امن اسلام ناب محمدی(ص) هدایت نموده است.
با ایمان قلبی به منویات امام خمینی (ره) و دقت نظر به این مهم که “پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد”  همیشه از خداوند متعال دوام و قوام نعمت بصیرت، هوشمندی و ولایت مداری را برای همگان از درگاه ایزدمنان مسئلت می‌نمایم و پشتیبانی خود را از مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) اعلام می داریم.
اسماعیل خمیسی 
امام جماعت مسجد علی بن ابیطالب روستای بنود
فهرست