شناسه خبر: 44130

لینک کوتاه صفحه

https://dmsonnat.ir/?p=44130

کارگاه آموزش تخصصی قرآن کریم در شهر اهل برگزار شد
به همت معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، کارگاه تخصصی صوت و لحن با حضور  استاد حسام قانعی، روزهای چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه، در شهر اهل برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از فارس، به همت معاونت فرهنگی دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان فارس، کارگاه تخصصی صوت و لحن با حضور  استاد حسام قانعی، روزهای چهار شنبه، پنج شنبه و جمعه، در شهر اهل برگزار شد.

در این دوره آموزشی، شرکت کنندگان مختلف از جمله مربیان قرآنی، روحانیون و حافظان قرآن حضور داشته و سعی شد تا حاضران، مبانی تجوید و صوت را فراگرفته و اشکالات صداسازی را رفع کنند.

در این کارگاه تخصصی، ضمن آموزش مبانی و تئوری های مربوط به قرائت توسط مدرس مربوطه، حاضران به صورت عملی نیز آموخته‌های خود را به اجرا در آورده و این موضوع سبب جذابیت بیشتر کارگاه‌ ها گردید.

از عناوین استاد حسام قانعی که به عنوان مدرس این دوره آموزشی بود، می توان به کسب رتبه اول مسابقات ترتیل مسابقات سراسری قرآن کریم در سال جاری و رتبه اول مسابقات سراسری اذان کشور در سال گذشته اشاره کرد. ایشان با بیان اینکه مطالب مربوط به آموزش تخصصی صوت و لحن، بسیار گسترده است اظهارداشت: تداوم و استمرار آموزش ها، لازم است و اگر فاصله این دوره های آموزشی، طولانی شود، نتیجه مطلوب، حاصل نخواهد شد.

وی اشتیاق داوطلبان این کارگاه را چشمگیر دانست و گفت: تا آخرین لحظات کارگاه، حاضران در جلسه همراه بوده و هرگز رنگ خستگی در چهره نداشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست